Krzysztof Zalewski Solo Act / Wrocław - NIEAKTUALNE

  • Koncert

Niedziela, 3 listopada 2019

19:00

od 149 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety
Krzysztof Zalewski Solo Act / Wrocław - NIEAKTUALNE

Pierwsze dni listopada przywitają we Wrocławiu wyjątkowego gościa. W przestrzeni Narodowego Forum Muzyki, wystąpi jedyny w swoim rodzaju Krzysztof Zalewski! Muzyk, który udowadnia, że na współczesnej scenie nie brakuje talentu, kunsztu i mistrzowskich umiejętności. Symultanicznie nagrywając i zapętlając gotowy rytm, Zalewski na oczach wrocławskiej publiczności skonstruuje utwory znane im z towarzyskich wieczorów i roztańczonych nocy. Kawałki ze “Złota”, czy “Zalewski śpiewa Niemena” również nie zostaną pominięte. Perkusja, gitara, wyjątkowy wokal, keyboard… to wszystko daje duże możliwości muzykowi, który nie stroni od improwizacji i goście jego występu z pewnością usłyszą niepowtarzalną, mistrzowską mieszankę!

-- Going. --

informacja organizatora

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zalewski zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.
W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie „człowiek orkiestra” trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act’u – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki - loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy jak i uszy. Po sukcesie wiosennego koncertu, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta. Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, a będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z „Zeliga”, „Złota” i „Zalewski śpiewa Niemena” ale co najważniejsze, nie zabraknie premier zapowiadających materiał z nadchodzącej płyty.
Na wszystkich koncertach fani będą mieli okazję spotkać się z przekrojem repertuaru Krzysztofa Zalewskiego, dlatego przyjrzyjmy się jego dotychczasowym dokonaniom:

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto”. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Kolejny spektakularny sukces przyniosła Krzyśkowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. Krzysiek skomponował i napisał tekst do hitowego utworu „Początek” który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności koncertów Męskiego Grania. Warto także „rzucić uchem” na wydany 30 stycznia utwór Krzysztofa Zalewskiego pt. „Kurier”. Singiel zapowiada najnowszy film Władysława Pasikowskiego o tym samym tytule.

30.10 – Kraków, ICE Kraków
03.11 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
04.11 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
29.11 – Łódź, Wytwórnia
11.12 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
15.12 – Poznań, Pawilon 2 MTP

Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin