Wykład: O odnawianiu mebli. Kilka porad dla początkujących

  • Warsztat

Sobota, 14 wrzesień 2019

14:00

od 25 zł
Kup bilet

Jeśli jesteś miłośnikiem staroci, interesujesz się DIY, majsterkujesz lub dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z odnawianiem przedmiotów znalezionych na targu staroci lub babcinym strychu, nie możesz ominąć tego spotkania!

Na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o nabyciu starego mebla? Jak zabrać się za demontaż i skąd wziąć narzędzia odpowiednie do jego samodzielnego odnowienia? Czym kierować się przy doborze materiałów niezbędnych do renowacji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz już 14 września w ramach Targów Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród w gdańskim AmberExpo.

Podczas wykładu otrzymasz bazę przydatnych informacji na temat wyszukiwania, demontowania, oczyszczania, wykańczania i tapicerowania mebli.  Szereg porad urozmaicą historie meblowych perełek z minionych czasów znalezionych w nietypowych miejscach i sytuacjach.

Po wykładzie przewidziany czas na pytania i konsultacje indywidualne.

Prowadzący: Paweł Machomet, autor bloga o odnawianiu mebli Rzuć Pan Okiem! www.rzucpanokiem.pl 

Paweł Machomet
Magister sztuki, architekt wnętrz i projektant mebli. Wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Sztuk Wizualnych. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Akademii Sztuki w Szczecinie. Laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku 2014.

Dodatkowo: godz. 16:00 indywidualne konsultacje dla uczestników wykładu

Prowadzenie: Paweł Machomet, blog Rzuć Pan Okiem

miejsce
  • Warsztat

AmberExpo

Gdańsk, Żaglowa 11