Wykład: Hygge po polsku – znajdź swoją drogę do szczęścia [ODWOŁANE]

  • Inne

Niedziela, 15 grudnia 2019

11:00

od 35 zł
Kup bilet
Wykład: Hygge po polsku – znajdź swoją drogę do szczęścia [ODWOŁANE]

Hygge po polsku – znajdź swoją drogę do szczęścia.
2-godzinny wykład wraz z ćwiczeniami poprowadzi Iza Wojnowska.

W formie wykładu, prowadząca – Iza Wojnowska poruszy szereg zagadnień związanych z hygge i kulturą szczęścia, wzbogacając wykład o ćwiczenia i drogowskazy dla poszukujących swojej drogi szczęścia.

Iza Wojnowska - dziennikarka Canal+, współprowadząca filmowy magazyn Nie Przegap, osobowość radiowa i telewizyjna, trenerka drogi do szczęścia, germanistka, specjalistka do spraw marketingu, aktorka, instruktorka mindfulness yoga, mama Janki i trzech piesków – "mieszańców z odzysku". Autorka książki "Hygge po polsku", polskiej kontynuacji bestsellera "Hygge. Duńska sztuka szczęścia" Marie Tourell Soderberg.

Wykład składa się z części teoretycznej i praktycznej popartej ćwiczeniami i warsztatami.

W części teoretycznej dowiecie się:

- czym jest hygge, skąd się wzięło i dlaczego przyjęło się na całym świecie, o okolicznościach, w jakich powstawała książka ''Hygge po polsku", o mojej nauczycielce Hygge po duńsku, autorce bestsellera "Hygge. Duńska sztuka szczęścia" 
- o Marie Tourell Soderberg i jej pojęciu szczęścia i próbach zmierzenia go przez prekursora hygge, Meika Wikinga – dyrektora Instytutu do Badań Szczęścia w Kopenhadze, autora bestsellera "Hygge. Klucz do szczęścia" o pojęciu dobrobytu i dobrostanu

W części praktycznej prowadząca pokaże ćwiczenia, w których poznacie sposoby na:


- szczęście tu i teraz

- tworzenia własnej drogi ku szczęściu, podczas której drogowskazami są bliskość, zmysły i spontaniczność


Podczas wykładu prowadząca zaprezentuje 13 szczęśliwych ćwiczeń w duchu hygge.

 Do wykorzystania podczas ćwiczeń/warsztatów każdy z uczestników otrzyma ''torbę-niezbędnik'' hygge składający się z 7 elementów.

 Po wykładzie wyjdziesz zmotywowany, z głową pełną pomysłów do działania i koncepcją planu na przyszłość i swoje szczęśliwe życie.Wykład jest Częścią Hygge Festiwalu Szczęścia i Prezentów www.hyggefestiwal.pl, który odbędzie się w dniach 14-15 grudnia we Wrocławiu w Hali IASE. 

Podczas festiwalu odbędą się warsztaty i spotkania, na które obowiązują bilety. Wstęp do strefy targowej Xmas Market, w której swoją ofertę zaprezentuje 150 wystawców - jest bezpłatny.

Zapisy są prowadzone do 12 grudnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.