Tom Rosenthal [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Indie
  • Alternatywa
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Singer/songwriter

Tom Rosenthal [ZMIANA DATY]

Piątek, 12 listopada 2021

19:00

od 100 

Tom Rosenthal w Polsce!

Tom Rosenthal jest brytyjskim piosenkarzem oraz kompozytorem muzyk. Gra także na fortepianie oraz na ukulele. Muzyka, którą wykonuje jest trudna w określeniu. Jest to jednak połączenie indie pop'u oraz indie folku.

Na swoim koncie artysta ma już pięć albumów studyjnych. Do tego dochodzą także cztery mini-albumy, dwie składanki oraz single. Jego dokonania muzyczne osiągnęły naprawdę liczne sukcesy. Tom jest także autorem wielu podkładów muzycznych do reklam, jak i także do filmów krótkometrażowych. Jego utwory takie jak "Take Care", "Lights on But Nobody's Home" czy też "Forgets Slowly" pojawiły się na przykład w jakże popularnym serialu o tytule "Skins".

Już w tym roku będziemy mieć przyjemność posłuchać i zobaczyć Toma Rosenthala na żywo. Wystąpi w Progresji w stolicy. Koncert odbędzie się 12 listopada bieżącego roku. Bramy zostaną otwarte o godzinie 19.00, a sam koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

informacja organizatora

Tom Rosenthal to brytyjski piosenkarz i kompozytor muzyki, grający na fortepianie i ukulele. Muzyka, jaką wykonuje to połączenie indie folku oraz indie pop'u.

Artysta na swoim koncie ma 5 studyjnych albumów, 4 mini-albumy, 2 składanki oraz single, które osiągnęły liczne sukcesy. Tom jest autorem licznych podkładów muzycznych do filmów krótkometrażowych oraz reklam. Jego utwory "Forgets Slowly", "Lights on But Nobody's Home" i "Take Care" pojawiły się chociażby w popularnym serialu Skins.

Data: 12.11.2021
Miejsce: Progresja
Door: 19:00
Start 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce