GZA [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Środa, 16 września 2020

20:00

od 90 zł
GZA [ZMIANA DATY]

Warszawa: 18 marca koncert GZA

Już 18 marca 2020 roku na terenie Warszawy wystąpi niezastąpiony GZA, a więc The Genius. Gary Grice rozpocznie swój koncert o godzinie 21:00, a publiczność zbierze się tego dnia w siedzibie Praga Centrum.

GZA to legendarny założyciel oraz najstarszy członek hip-hopowej formacji Wu-TangClan. To jedna z najbardziej znanych postaci w całej kulturze hip-hop, więc z pewnością warto zapoznać się bliżej z jego utworami i wziąć przesłania płynące ze sceny prosto do swojego serca. The Genius nagrał już sześć albumów studyjnych, a każdy kolejny okazał się wielkim sukcesem. Jednym z najbardziej cenionych jest ten o nazwie "Legend of the Liquid Sword". Artysty nie trzeba nikomu przedstawiać, jest znany praktycznie na terenie całej Polski. Wielu artystów młodego pokolenia wzorowało się na jego twórczości, jednak GZA to osoba niepowtarzalna, której nigdy nie będzie dało się podrobić. Wspomniany album uważany jest przez scenę hip-hopową za jeden z najlepszych albumów na świecie, dlatego każdy powinien się z nim zapoznać.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

GZA czy The Genius, a tak naprawdę Gary Grice ponownie wystąpi w Warszawie!

Założyciel i członek legendarnej formacji hip-hopowej Wu-Tang Clan - GZA jako jej najstarszy członek określany jest jako „duchowy przywódca”. To właśnie on miał ogromny wpływ na kulturę hip-hopową i jest dla niej postacią pomnikową. Na swoim koncie ma sześć studyjnych albumów, w tym „Legend of the Liquid Sword”, który uchodzi obecnie za jeden z najważniejszych albumów hip-hopowych wszech czasów.

GZA - Liquid Swords Video
https://www.youtube.com/watch?v=ZiQoVv0FSKQ

Data: 18.03.2020
Miejsce: Praga Centrum
Doors: 19:00
Start: 20:00

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce