Wielka Prywatka dla Wielolatów

  • Impreza

Piątek, 14 lutego 2020

18:00

od 75 zł
Kup bilet
Wielka Prywatka dla Wielolatów

WIELKA PRYWATKA to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów muzyki tanecznej lat 70., 80. i 90., na który zapraszamy z Izabelą Trojanowską, Markiem Sierockim i Hirkiem Wroną. Wielka Prywatka to nie tylko koncert niezapomnianych przebojów z tamtych lat, ale i największa potańcówka w historii katowickiego Spodka.

Które rytmy sprawiały, że do tej pory po ich usłyszeniu zawsze tupiesz nóżką? Czy pamiętasz swój pierwszy taniec na szkolnej dyskotece i jaki przebój mu towarzyszył?
Już 14 lutego zapraszamy na wyjątkowe Walentynki w rytmie muzyki, którą dobrze znasz i kochasz! Obiecujemy nie tylko magiczną podróż w czasy Twojej młodości, ale również atrakcje i konkursy, które pozwolą cofnąć się w czasie. Już dziś zaznacz w kalendarzu tę datę i zarezerwuj bilety dla swojej pary i dla Twoich znajomych!

Polskie hity tamtych lat usłyszysz na żywo w interpretacji aż trzech zespołów muzycznych. W rytmy lat 80. zaprowadzi Cię Izabela Trojanowska, która zaśpiewa nie tylko swoje największe przeboje, ale wykona również covery innych wykonawców. Za konsolą DJ-a
stanie Hirek Wrona, który specjalnie dla Ciebie przygotuje największe szlagiery z tamtych lat. Wielka Prywatka to impreza idealna dla wszystkich, którzy nie tylko kochają tańczyć i chcą się cofnąć muzycznym wehikułem czasu w lata swojej młodości, ale również dla tych, którzy nie czują się królami parkietu.

miejsce
Spodek
  • Impreza

Spodek

Katowice, al. Wojciecha Korfantego 35