While She Sleeps [ZMIANA DATY]

  • Koncert

While She Sleeps [ZMIANA DATY]

Poniedziałek, 2 sierpnia 2021

19:00

od 75 zł

W związku z sytuacją epidemiologiczną koncert While She Sleeps nie odbędzie się w zaplanowanym terminie, tj. 2.08.2020 i zostaje przełożony na nową datę - 2.08.2021. Bilety zachowują ważność. Osoby chcące zwrócić swoje bilety są proszone o kontakt z punktami sprzedaży.

Anglicy z While She Sleeps powracają do Polski! Zespół dowodzony przez Lawrence’a Taylora wystąpi we Wrocławiu w ramach trasy promującej ostatnie wydawnictwo zespołu, „So What”.

While She Sleeps
2.08.2021 / godz. 19:00
Wrocław / Pralnia


Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡While She Sleeps (UK / UNFD) – metal/hardcore/punk
While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield utworzona w 2006 roku. Zespół tworzą: wokalista Lawrence Taylor, gitarzyści Sean Long i Mat Welsh, basista Aaran McKenzie oraz perkusista Adam Savage. Formacja ma na koncie jeden mini-album „The North Stands For Nothing” oraz cztery, doskonale przyjęte przez krytyków albumy studyjne: „This Is the Six”, „Brainwashed”, „You Are We” oraz wydany w marcu 2019 roku krążek „So What”. W tym czasie kwintet zdołał wystąpić na największych europejskich festiwalach, takich jak m.in. Download Festival, Vans Warped Tour w USA i Kanadzie, Graspop Metal Meeting, czy Hellfest. Na przestrzeni lat While She Sleeps stało się dominującą nazwą na scenie metalcore’owej, a ich koncerty słyną z niebywałej energii, która tylko podkreśla wyjątkowość występów piątki z Sheffield. Koncert we wrocławskiej Pralni będzie jedyną klubową okazją w tym roku, by przekonać się o sile i bezkompromisowości nowego materiału.


https://www.facebook.com/whileshesleeps/
https://www.whileshesleeps.com/

"ANTI-SOCIAL": https://www.youtube.com/watch?v=22CmxMJU2V0
„Silence Speaks” ft. Oli Sykes: https://www.youtube.com/watch?v=eH6tqXQNWUA
„You Are We”: https://www.youtube.com/watch?v=TM7DKXxAlH0

____________________________________________________
Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook

miejsce