Welcome To Night Vale [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Niedziela, 16 sierpnia 2020

19:00

od 119 zł
Welcome To Night Vale [ZMIANA DATY]

Welcome To Night Vale zawita do Warszawy!

W maju 2020 warszawskie Palladium zamieni się ponownie w tajemnicze miasteczko Night
Vale!

Bijący rekordy popularności podcast Welcome to Night Vale powraca w postaci zupełnie nowego występu na żywo.

Welcome to Night Vale przybiera formę lokalnej audycji radiowej z miasta, gdzie każda teoria spiskowa jest prawdziwa, a niezwykłe wydarzenia są na porządku dziennym.
Od swojej premiery w 2012 roku podcast zrodził już ponad 150 odcinków i niezliczone występy na żywo, książki i fanowskie teorie.

Odcinki zwykle składają się z „newsów, ogłoszeń i reklam” z pustynnego miasta położonego „gdzieś w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych”.

Prezenterem audycji, a także narratorem i głównym bohaterem historii, jest Cecil Gershwin Palmer (w tej roli Cecil Baldwin), który często gości w swoim programie szereg ekscentrycznych postaci, takich jak Carlos i jego idealne włosy, Hiram – dosłownie smok z pięcioma głowami i Deb, mgła zdolna do rozumnego myślenia.

Na trasie w 2020 roku poznamy zupełnie nową historię, o której podcast nigdy wcześniej nie wspominał. Dodatkowo, zgodnie z tradycją Night Vale, widownia będzie miała szansę uczestniczyć w tworzeniu historii w nowy, zaskakujący sposób. To czyni występ unikatowym przeżyciem, którego nie można doświadczyć słuchając podcastu z domu. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Night Vale od premiery pierwszego odcinka, czy dopiero dowiedziałeś się o istnieniu podcastu – występ w Palladium to gwarantowana świetna zabawa!

Linki:
http://www.welcometonightvale.com/
https://twitter.com/nightvaleradio
https://www.instagram.com/nightvaleofficial/
https://www.facebook.com/WelcomeToNightVale/
https://open.spotify.com/show/0s6Wc5qf8SIvCtKZNC6N7s

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/399589614262113/

miejsce