Warsztat coachingowy: czym jest szczęście i jak je osiągnąć?

  • Warsztat

Sobota, 14 grudnia 2019

11:00

od 80 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety
Warsztat coachingowy: czym jest szczęście i jak je osiągnąć?

Zapraszamy na warsztat coachingowy, który odbędzie się podczas HYGGE Festiwal Szczęścia i Prezentów, warsztat, 
podczas którego odkryjesz, czym jest dla Ciebie szczęście i jak je osiągnąć. Porozmawiamy również o tym, co nas tego szczęścia pozbawia oraz, co możemy zrobić, aby je odzyskać. 

Do tego celu posłużą nam techniki oraz gry coachingowe, a pracować będziemy metodą warsztatową, tak aby każdy uczestnik miał przestrzeń i okazję do swoich odkryć i stworzenia swojego planu. Warsztat poprowadzi Helena Borys Coach & Trener Rozwoju Osobistego – Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Ukończyła m.in. 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator oraz wiele innych kursów i szkoleń. Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem. Jest aktywnym członkiem i prezesem klubu mówców Biznes Toastmasters we Wrocławiu. Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Pomaga odkrywać to, co jest naprawdę ważne i budować własną indywidualną definicję sukcesu i szczęścia. Wpiera w zmianie ograniczających przekonań oraz stawianiu się coraz lepszą wersją siebie.
Więcej informacji o prowadzącej: helenaborys.pl

"Udało mi się odkryć tajemnicę szczęścia. Okazało się, że nie jest ono żadną magiczną zdolnością ani darem od bogów. Tak naprawdę jest to stan umysłu, sposób myślenia i zachowania. Ludzie nie rodzą się szczęściarzami czy pechowcami, ale tworzą szczęście i pecha przez swoje myśli, uczucia i działania. Prawdziwą rewelacją jest to, że sekret szczęśliwego życia da się wyjaśnić za pomocą czterech prostych psychologicznych praw." Richard Wiseman "Kod szczęścia"

Gdy pokonamy nasze lęki oraz zadbamy o wspierające nas myśli i nawyki, będziemy mogli w końcu cieszyć się życiem i osiągnąć uczucie szczęścia. 

Czym jest szczęście? Czy to odczucie wyłącznie subiektywne? Czy istnieje jakaś uniwersalna zasada pozwalająca określić ten stan? Jakie warunki są niezbędne do odczuwania trwałego zadowolenia z życia? Każdy człowiek dąży do tego, by być szczęśliwym. Ale nie każdy potrafi powiedzieć, czym to szczęście dla niego jest.

Zapisz się koniecznie, jeśli:

• chcesz poszukać swojej własnej definicji szczęścia,
• uzależniasz stan szczęścia od stanu posiadania (partnera, rodziny, przyjaciół, bogactwa, sukcesu),
• nie czujesz się szczęśliwy pomimo, że wszytko wskazuje na to że powinieneś być, 
• po prostu chcesz być szczęśliwy. Korzyści z udziału w warsztacie:

• odkrycie SENSU, TALENTU i OPTYMIZMU, które towarzyszą Twoim działaniom
• lepsze poznanie siebie
• wyznaczenie kierunku podążania ku swojemu szczęściu
• motywacja do dalszych poszukiwań i działań.


Chcesz być szczęśliwy? Przyjdź na warsztat, odkryj, czym dla Ciebie jest szczęście i … bądź szczęśliwy!O festiwalu: warsztat jest częścią przedświątecznego wydarzenia HYGGE Festiwal Szczęścia i Prezentów, który odbędzie się 14-15 grudnia. Wstęp do strefy targowej bezpłatny, natomiast na warszat – biletowany.

Zapisy są prowadzone do 12 grudnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.