Upiór w operetce [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Upiór w operetce, najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie (m.in. Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica)- 90 min; występują: Sylwia Lorens (sopran), Jakub Oczkowski (tenor), Kamil Skicki (skrzypce), orkiestra FF pod dyrekcją Mikołaja Blajdy.

Multimedialne widowisko muzyczne „ Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Publiczność usłyszy m.in.: Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy słynnego „Czardasza Silvy” z operetki „Księżniczka Czardasza”.Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Kamila Skickiego. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.

SCENARIUSZ, ARANŻACJE UTWORÓW/MUZYKA, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA; PRODUKCJA: SYLWIA LORENS
Zamówienia zbiorowe, informacje: tel. 533 955 593, [email protected], www.filharmoniafutura.pl

miejsce

  • Koncert

Pałac Młodzieży w Katowicach

Katowice, Mikołowska 26