Up To Date Festival 2021

  • Festiwal
  • Techno
  • House
  • Elektronika
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap
  • W plenerze

Up To Date Festival 2021

3-5.09.2021r

od 40 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Up To Date Festival 2021

Kolejna edycja festiwalu Up To Date potwierdzona! Na początku września w Białymstoku odbędzie się święto muzyki elektronicznej i basowej. Jeśli kochasz takie dźwięki, to koniecznie wybierz się do serca północno-wschodniej Polski!

Up To Date to już festiwal z renomą. Od ponad dekady impreza gości za każdym razem tysiące osób spragnionych techno, ambitnego rapu, electro, ambientu czy współczesnej klasyki. Wielką zaletą i cechą charakterystyczną festiwalu jest zagwarantowanie publiczności różnorodnej muzyki i niezapomnianych wrażeń w różnych lokalizacjach miasta. Wymienić należy chociażby Stadion Miejski, Pałac Branickich czy Operę i Filharmonię Podlaską.

Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu i Beats – trzy sceny, trzy wspaniałe możliwości zobaczenia wielu artystów i artystek oraz wysłuchania ich muzyki. To też okazja, żeby stać się częścią tego niesamowitego wydarzenia. To coś, czego trzeba doświadczyć, jeśli uwielbia się taką muzykę.

Impreza odbędzie się w dniach od 3 do 5 września. Sprawdzaj na bieżąco szczegóły i przede wszystkim weź udział w festiwalu! Czeka na Ciebie moc wrażeń i dźwięków!

informacja organizatora

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski.

Każdego roku, od ponad dekady, UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich.

Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Większość aktywności festiwalowych rozgrywa się wokół trzech scen: Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu oraz Beats. Za każdą z nich stoi nasza autorska myśl i filozofia, które da się odczytać nie tylko z charakterystycznej scenografii czy aranżacji przestrzeni, ale przede wszystkim z samego doboru występujących na nich artystek i artystów.