Undadasea | Kraków

  • Koncert
  • Polski rap
  • Rap
  • W plenerze
  • Trasa

Undadasea | Kraków

Niedziela, 25 lipca 2021

20:00

od 79 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Undadasea wystąpi w Krakowie już 25 lipca w HYPE PARK! To jeden z najbardziej intrygujących składów na polskiej scenie rapu.

Koncert gdyńskiej ekipy Undadasea odbędzie się 25 lipca 2021 roku o godzinie 19:00 w HYPE PARK, nowym miejscu na rozrywkowej mapie Krakowa.

Undadasea to undergroundowy kolektyw hip-hopowy z Trójmiasta, który zadebiutował w 2017 roku mixtapem "Undaground". Gdyński skład zdążył już sporo namieszać na scenie i zdobyć uznanie fanów. Undadasea szybko trafili na sceny najważniejszych polskich festiwali muzycznych takich jak Opener czy białostocki Up To Date.

Undadasea prowadzi również własną wytwornię UNDA Records, nakładem której w 2019 roku ukazał się album "DAMARADE", stworzony wspólnie z Kubą Knapem. Jesienią 2020 roku wypuścili długo wyczekiwany mixtape "Da Groovement" z gościnnymi zwrotkami Kuby Knapa, Grubego Mielzkiego, Leha oraz Kosiego z JWP. Do składu Undadasea należy między innymi Miły ATZ.

HYPE PARK to wiosenno-letni festiwal miejski, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych i artystycznych. To nowe miejsce spotkań całego Krakowa, do którego w najbliższym czasie przeniesie się miejski szum. To też kilka tysięcy metrów kwadratowych industrialnej przestrzeni. Czekają na Was topowi artyści, strefa gastro, relaksu i chill out’u, dobrze zaopatrzone bary, boisko do koszykówki i nieograniczone możliwości.

informacja organizatora

Unda to sztorm. Unda to fala swobodnych energii oddziałujących na siebie wzajemnie. Składają się na nią przede wszystkim: muzyka, morze, Gdynia, ekipa i hip hop. Jak sami twierdzą “ To co tworzy Undadasea jako squad nie jest zaplanowane, jedyne czego się trzymamy od początku do końca, to dobra zabawa. Wszystkie nasze kawałki powstają spontanicznie, często jednej nocy. To się po prostu dzieje dla nas, dla ziomali piosenki” .

Na najnowszym albumie Undadasea “DA GROOVEMENT” znalazło się 18 utworów, a gościnnie wystąpili artyści tacy jak między innymi: Kuba Knap, Gruby Mielzky czy Kosi JWP. Zdecydowanie mocną stroną twórczości Unda jest fakt, że nawet tworzenie bitów nie wychodzi poza kolektyw - odpowiedzialni są za nie członkowie ekipy Guacamole i Pers, dzięki czemu wszystko tworzy wspólną całość i idealnie wpisuje się w chilloutowy vibe grupy.

Data: 25 lipca 2021 r. Miejsce: Hype Park, Kraków Drzwi: 18:00 Start: 20:00

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce

HYPE PARK

Kraków, Kamienna 12

HYPE PARK — wiosenno - letni festiwal miejski, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez muzycznych, targów, lokalnych inicjatyw oraz miejsce spotkań całego Krakowa, do którego w najbliższym czasie przeniesie się miejski szum!