Tribute to Tina Turner | Warszawa

  • Koncert

Sobota, 4 styczeń 2020

19:00

od 140 zł
Kup bilet

Koncert Tribute to Tina Turner odbędzie się 4 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00 w Warszawie.

Wszyscy zainteresowani tego dnia powinni stawić się na warszawskim Torwarze.

Tina Turner to legenda światowej muzyki. W związku z tym postanowiono zorganizować w Polsce trasę koncertową ku jej czci. W projekt zaangażowała się bardzo obiecująca wokalistka Elesha Paul Moses. Polskie tournee na pewno będzie niezapomniane, ponieważ wszyscy zebrani będą mogli usłyszeć takie hity jak: "You simply the best" oraz "Proud marry". Tina Turner występowała na scenie przez kilkadziesiąt lat, zachwycając odbiorców niecodziennymi kostiumami, piękną oprawą wizualną, dopracowaną choreografią oraz wspaniałym głosem. Warto zjawić się więc na którymś z polskich koncertów i oddać jej hołd, okazja ku temu już 4 stycznia w Warszawie.

Dotychczas znane przeboje Tiny Turner będzie można odsłuchać w oryginalnych aranżacjach utalentowanej wokalistki. To muzyczna gratka zwłaszcza dla przedstawicieli nieco starszego pokolenia.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Fani Tiny Turner muszą przygotować się na solidną dawkę silnych emocji! Koncert „What’s Love Got To Do With It?” to nowe, porywające show, poświęcone twórczości jednej z największych legend muzyki rozrywkowej.

Trudno dziś znaleźć choć jedną osobę, która nie zna przebojów Tiny Turner. Poza wielkimi hitami diwy, takimi jak "Simply the Best", "Private Dancer" czy tytułowym „Golden Eye”, pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej do jednego z filmów ze słynnej serii o Jamesie Bondzie, jej znakiem rozpoznawczym była burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, za sprawą której roznosiła największe sceny świata i porywała tłumy.
Niespotykana charyzma i imponujący dorobek artystyczny Tiny Turner zainspirowały producentów wielokrotnie nagradzanego show „Whitney – Queen of the Night” do stworzenia kolejnego widowiska. Teraz „What’s Love Got To Do With It?”, po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu przez zagraniczną publiczność, wreszcie wyrusza w trasę po Polsce!

W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów "X-Factor "oraz "The Voice".
Podczas polskiego tournée we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje. Oprócz już wspomnianych, usłyszymy również m.in. "Proud Mary", "River Deep", czy "Nutbush City Limits" oraz wiele innych szlagierów, które artystka wylansowała w ciągu swojej fascynującej, ponad 50-letniej kariery estradowej.
Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składają się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy oraz niezwykłą grę świateł, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić!

miejsce
  • Koncert

Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a