Tribute to Tina Turner | Poznań

  • Koncert

Poniedziałek, 6 stycznia 2020

19:00

od 160 zł
Kup bilet
Tribute to Tina Turner | Poznań

Muzyczne show pod nazwą Tribute to Tina Turner pojawi się w Poznaniu, a dokładniej na Sali Ziemi w Poznań Congress Center.

Wydarzenie zorganizowane zostanie 6 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00.

Jedna z największych postaci światowej muzyki rozrywkowej znana jest na całym świecie, również w każdym zakątku Polski. W związku z tym postanowiono oddać jej cześć i zorganizować wspaniałą trasę koncertową po wielu miastach w Polsce. W nową dla siebie rolę wcieli się Elesha Paul Moses, która wraz z zespołem zaśpiewa największe hity artystki. Moses to utalentowana piosenkarka, która ma na swoim koncie wygrane w takich programach jak "The Voice" oraz "X Factor".

Z twórczością Tiny Turner chyba nikogo nie trzeba poznawać, wszyscy znają przynajmniej jeden z jej legendarnych utworów, np. "Simply the best" lub "Nutbush City Limits". Tina Turner spędziła na scenie ponad 50 lat, zasłynęła z niesamowitego głosu, dużej energii oraz oryginalnych kostiumów. Polska publiczność może oddać jej cześć już 6 stycznia w Poznaniu.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Fani Tiny Turner muszą przygotować się na solidną dawkę silnych emocji! Koncert „What’s Love Got To Do With It?” to nowe, porywające show, poświęcone twórczości jednej z największych legend muzyki rozrywkowej.

Trudno dziś znaleźć choć jedną osobę, która nie zna przebojów Tiny Turner. Poza wielkimi hitami diwy, takimi jak "Simply the Best", "Private Dancer" czy tytułowym „Golden Eye”, pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej do jednego z filmów ze słynnej serii o Jamesie Bondzie, jej znakiem rozpoznawczym była burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, za sprawą której roznosiła największe sceny świata i porywała tłumy.
Niespotykana charyzma i imponujący dorobek artystyczny Tiny Turner zainspirowały producentów wielokrotnie nagradzanego show „Whitney – Queen of the Night” do stworzenia kolejnego widowiska. Teraz „What’s Love Got To Do With It?”, po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu przez zagraniczną publiczność, wreszcie wyrusza w trasę po Polsce!

W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów "X-Factor "oraz "The Voice".
Podczas polskiego tournée we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje. Oprócz już wspomnianych, usłyszymy również m.in. "Proud Mary", "River Deep", czy "Nutbush City Limits" oraz wiele innych szlagierów, które artystka wylansowała w ciągu swojej fascynującej, ponad 50-letniej kariery estradowej.
Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składają się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy oraz niezwykłą grę świateł, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić!