The Score | Warszawa

  • Koncert

Niedziela, 1 marzec 2020

19:00

od 89 zł
Kup bilet

Zespół muzyczny The Score pojawi się 1 marca 2020 roku w Warszawie, aby zagrać koncert dla licznie zgromadzonej publiczności.

Wydarzenie zaplanowano na godzinę 19:00, w klubie muzycznym Proxima.

Dla fanów tej grupy to jedyna taka szansa na zobaczenie muzyków na żywo. Artyści na swoich koncertach skupiają się na wspaniałych widowiskach, przemyślanych ruchach scenicznych oraz niesamowitych oprawach. Przy okazji dostarczają publice dużo energii i radości. Jeśli ktoś uda się na taki koncert, z pewnością wyjdzie z niego bardzo zadowolony.

Grupa The Score została założona w 2015 roku, na terenie Stanów Zjednoczonych. Zespół skupia się na tworzeniu utworów należących do rocka alternatywnego. Grupę tworzą Eddie Anthony oraz Edan Dover. Ten duet jak na razie ma na swoim koncie jeden album studyjny, nazwany "Atlas". Jedną z najbardziej znanych piosenek duetu jest "Oh my love". Utwory muzyków są wszechstronnie wykorzystywane, np. podczas kampanii promocyjnych i w ścieżkach dźwiękowych popularnych seriali.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

The Score odwiedzą Warszawę w ramach europejskiej części swojej trasy Run Like A Rebel!
Nowojorski duet, znany z takich hitów jak „Stay”, „Oh My Love” i „Higher”, zagra w Proximie już 1 marca.

The Score to Eddie Anthony (wokal, gitara) i Edan Dover (keyboard, producent).
Ich kariera nabrała tempa w 2015 roku, kiedy to utwór „Oh My Love” został wykorzystany w kampanii promocyjnej
brytyjskich supermarketów Asda – piosenka stała się najczęściej shazamowanym utworem w UK w 2015 roku i zadebiutowała na 43 miejscu listy UK Singles Chart, a zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Republic Records.

W następnych latach The Score wydali serię świetnie przyjętych EP-ek: „Where Do You Run” (2015), „Unstoppable” (2016), „Myths & Legends” (2017) i „Stripped” (2017), a także debiutancki album studyjny „Atlas” z 2017 roku. Utwory z tych wydawnictw zostały wykorzystane w wielu produkcjach filmowych, takich jak „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” („Oh My Love”), „Power Rangers” („Unstoppable”), a także w serialu Netflixa „Riverdale” („Higher”). Dyskografię The Score zamykają EP-ki „Pressure” i „Stay”, których premiera miała miejsce w 2019 roku. Na utworze „Dreamin’” udziela się gościnnie raper i producent blackbear. Twórczość zespołu jest porównywana do takich artystów jak Imagine Dragons czy Welshly Arms.

Po serii występów z Missio i trasie po Ameryce Północnej, The Score zawitają do Europy ze swoją trasą Run Like A Rebel. Duet wystąpi w Proximie w Warszawie 1 marca 2020 roku.

Linki:
http://www.thescoremusic.com/
https://www.facebook.com/TheScoreOfficial
https://www.instagram.com/thescoremusic
https://open.spotify.com/artist/2q3GG88dVwuQPF4FmySr9I
https://www.youtube.com/watch?v=1fG2SqZ-R5Q

Promotor: Fource
Kontakt:
[email protected]

miejsce
  • Koncert

Proxima

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99a