The Dumplings - Zielona Góra | Trasa Przykro Mi

  • Koncert

Piątek, 13 grudnia 2019

20:00

od 60 zł
Kup bilet
The Dumplings - Zielona Góra | Trasa Przykro Mi

The Dumplings wystąpią w Zielonej Górze! Zespół zagra 13 grudnia 2019 roku w Piwnicy artystycznej Kawon.

Koncert jest częścią trasy "Przykro mi”, po której muzycy robią sobie przerwę od działalności artystycznej, służącą regeneracji sił i zbieraniu nowych inspiracji. Jest to więc znakomita okazja do tego, by dać się porwać granej na żywo energetycznej muzyce, będącej połączeniem instrumentów i znakomitego wokalu. Na kolejne tak znakomite wydarzenie będzie trzeba poczekać!

The Dumplings to jeden z najciekawszych polskich duetów tworzących muzykę z gatunku electropop. Wchodzący w jego skład Kuba Karaś i Justyna Święs poznali się w 2011 roku, a trzy lata później wydali swój debiutancki album pod tytułem "No Bad Days", który doceniono poprzez przyznanie Fryderyka w kategorii fonograficznego debiutu roku. Zespół posiada w swoim dorobku muzycznym również takie albumy, jak "Sea You Later", czy "Raj", oraz występy na światowej sławy festiwalach muzycznych: Open’er Festival, Off Festival, Liverpool SoundCity oraz The Great Escape.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Kochani!!!
Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy.

Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!!
Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

miejsce