Tattoo Redyk

  • Targ

16-17.08.2019 | 10:00

od 10 zł
Kup bilet
Tattoo Redyk

Zakopiański Konwent Tatuażu - Tattoo Redyk 2019 to pierwsze takie wydarzenie w Zakopanem! Odbędzie się 16 i 17 sierpnia w Aries Hotel&Spa i w Dworcu Tatrzańskim.

Wydarzenie poświęcone jest prezentacji kunsztu sztuki tatuowania przez tatuatorów z Polski i z zagranicy, którzy podczas trwania imprezy wprowadzą wszystkich odwiedzających do swojego barwnego świata. Będą mogli zawalczyć o nagrody i miejsce na podium startując w konkursach tematycznych, a ich prace oceniać będą znamienici tatuatorzy i ludzie którzy włożyli wielki wkład w rozwój sceny tatuatorskiej na całym świecie.

Muzeum Tatuażu z Gliwic na czele z Piotrem Wojciechowskim zaprezentuje wystawę dedykowaną wybranym legendom światowego tatuażu pt "Legendy Tatuażu". Będzie to prawdziwa lekcja historii dla ludzi zajawionych tą dziedziną sztuki i ciekawostka dla odwiedzających, którzy szukają inspiracji na nowy tatuaż.

Na gości konwentu czekać będą różnego rodzaju atrakcje, a tym którzy sami będą chcieli wcielić się w rolę tatuatora - Przemek i jego znany na całym świecie Banana Ink umożliwi wykonanie tatuażu na skórce z banana!

Dobra muzyka będzie towarzyszyć nam przez dwa dni wydarzenia.Chłopaki z The Harpagans i ekipa Hot Ball zadbają o to abyście zobaczyli czym jest prawdziwy Rock'n'Roll. Nie zabraknie również akcentów regionalnych bez których ta impreza nie mogła by się odbyć, a krótką historię o Janosiku
opowiedzą wam w bardzo oryginalny, a wręcz kontrowersyjny sposób nasi koledzy z Czech, grupa Fly High Tribe Suspension, którzy po raz pierwszy wystąpią w Polsce.