Taco Hemingway x PRO8L3M x Sokół [ZMIANA FORMUŁY]

  • Koncert

ZMIANA FORMUŁY

od 89 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety
Taco Hemingway x PRO8L3M x Sokół [ZMIANA FORMUŁY]

ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA

Wszystkie zakupione bilety na koncert Taco Hemingway x PRO8L3M x Sokół można wymienić na pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M lub zwrócić.

Szczegóły na stronie goingapp.pl/BlockPartyMixtape

informacja organizatora

Taco Hemingway, PRO8L3M i Sokół połączą siły i wystąpią 28 marca 2020 roku w szczecińskiej Netto Arenie.

Dwójka niezwykle popularnych polskich raperów i grupa hip - hopowa razem na jednym koncercie! To wyjątkowa okazja do zobaczenia ich tego samego wieczoru na jednej scenie. Jedyna w swoim rodzaju mieszanka różnorodnej energii i muzyki na najwyższym poziomie zagwarantuje doskonałą zabawę przy dobrze znanych utworach.

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, to artysta doceniany zarówno przez rzesze oddanych wielbicieli, jak i krytyków muzycznych. Trzykrotnie otrzymał prestiżową nagrodę, którą jest Fryderyk i wyprzedał większość koncertów na niemal wszystkich zagranych trasach. Rozpoznawalność przyniosły mu takie wydawnictwa, jak: "Umowa o dzieło”, "Trójkąt warszawski”, czy "Marmur”. Wojciech Sosnowski działający pod pseudonimem Sokół, to z kolei artysta o dłuższym stażu, który zapisał się w polskiej historii rapowej sceny dzięki działalności solowej i znakomitym kolaboracjom. PRO8L3M to nikt inny, jak polska grupa tworząca muzykę z gatunku hip-hop, która powstała w 2013 roku. Do tej pory wydała dwa albumy: "PRO8L3M” i "Widmo”, które pokryły się platyną.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Zapraszamy na wyjątkowy koncert!

Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Aktualnie Taco Hemingway promuje płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23.07.2019 r.

PRO8L3M zagra tego wieczoru koncert promujący nowe wydawnictwo Art Brut 2. Występowi będzie towarzyszyć całkowicie nowa oprawa wizualna przygotowana specjalnie na tę trasę.

SOKÓŁ wróci do Szczecina ze swoim materiałem z debiutanckiego krążka "Wojtek Sokół", a jego występ będzie wzbogacony o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

Drzwi: 18:00
Start: 19:30