T-Fest

  • Koncert

Sobota, 22 lutego 2020

19:00

od 89 zł
Kup bilet
T-Fest

T-Fest

Najmłodsze pokolenie sceny muzycznej, raper T- Fest, a właściwie Kyryło Ihorowicz Nezboreckyj - po raz pierwszy odwiedzi Polskę i zagra koncert na łamach warszawskiego klubu Progresja. Muzyk jest znany ze swoich utworów takich jak "Иностанец", "0372" czy "Молодость 97" i wielu featów, które zapewniły mu rozgłos. Był nominowany do nagrody Muz-TV w kategorii przełom roku - nie bez powodu. Wciąż rosnąca popularność, którą zawdzięcza niepowtarzalnemu stylowi i kompozycjom dźwiękowym w swoich utworach. Jego twórczość jest w języku rosyjskim i zna ją już cały świat. Kariera sceniczna rapera T- Fest nabiera tempa, dlatego już 22 lutego 2020 roku będziemy mieli możliwość usłyszeć efekty jego twórczości na żywo. Wydarzenie będzie spektakularne i z pewnością zapisze się na kartach historii kariery T- Festa.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Молодой T-Fest впервые выступит в Варшаве. Любимые песни из альбомов "Иностанец", "Молодость 97", "0372" а также самые-самые синглы и фиты.

Młody T-Fest po raz pierwszy wystąpi w Warszawie. Ulubione utwory z albumów "Иностанец", "Молодость 97", "0372" a także ulubione singli i piosenki wspólne.

19:00 Drzwi
20:00 Występ

www.tfest.pl

miejsce
Progresja
  • Koncert

Progresja

Warszawa, ul. Fort Wola 22