Szopeen

  • Koncert

Szopeen

Dzisiaj

21:00

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Wielkimi krokami zbliża się premiera jego nowego albumu, z którego otrzymaliśmy już takie numery jak „Jumpman” czy „Hoodie” ft. Zeamsone. Z pewnością pamiętacie także „Lolitkę” nagraną z Tymkiem. Młody reprezentant QueQuality wystąpi na scenie Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta już 25. września!

Wstęp 16+ (osoby niepełnoletnie wstęp za okazaniem zgody rodzica lub opiekuna prawnego). Wzór do pobrania na http://bit.ly/hkszopeen lub www.hulakula.com.pl

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, a warunkiem wstępu do lokalu jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz zakrycie nosa i ust.

Wzór oświadczenia o stanie zdrowia: https://bit.ly/oswiadczenie_hk

miejsce

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Warszawa, Jagiellońska 82b

Oficjalna strona internetowa warszawskiego klubu Hulakula prezentuje to miejsce jako rozrywkowe centrum miasta. Trzeba przyznać, iż wiele racji jest w tym stwierdzeniu. Klub organizuje zarówno weekendowe imprezy taneczne, typowe dla nocnego życia wielkiego miasta, jak i mniejsze, prywatne eventy. Hulakula oferuje bowiem organizację imprez i spotkań wszelkiego rodzaju, od przyjęcia urodzinowego, poprzez wieczory kawalerskie i panieńskie, karaoke, imprezy integracyjne po spokojne i podniosłe uroczystości rodzinne, konferencje prasowe i firmowe, a nawet szkolenia i pokazy mody.  Nowoczesna i designerska siedziba klubu, zlokalizowana w pobliżu Mostu Gdańskiego jest w stanie pomieścić aż 3 tysiące osób na łącznej powierzchni wynoszącej ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdują się tutaj między innymi: dwie sale konferencyjne i szkoleniowe oraz ekskluzywne i kameralne sale VIP, parkiet taneczny na ponad 2 tysiące osób, restauracja, trzy bary oraz odrębny bar na antresoli, mogącej pomieścić 300 osób, scena wraz z ekranem LED oraz dwie palarnie. Niewątpliwie atutem Hulakula są także obszerne sale wyposażone aż w 28 torów do kręgli oraz osiem stołów bilardowych. O wielowymiarowym i przyjaznym charakterze klubu świadczą ponadto udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz cztery place zabaw, przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych.  Hulakula organizuje imprezy cykliczne, wśród których należy wymienić: imprezę w sposób szczególny dedykowaną Seniorom, choć z pewnością przedstawiciele każdej grupy wiekowej świetnie będą się na niej bawić, czyli Dancing z DJ Wiką, dalej Radio Eska Party oraz Oldschool Party. Wśród gwiazd goszczących na klubowej estradzie odnajdziemy z kolei sławy takie jak: Krzysztof Krawczyk, Drenchill, Zenon Martyniuk, Sławomir, Doda, Urszula, Bajm czy też zwyciężczyni Eurowizji Junior, Roksana Węgiel.