Symphonica | Rzeszów [ODWOŁANE]

  • Koncert

Symphonica | Rzeszów [ODWOŁANE]

Sobota, 28 listopada 2020

19:30

od 110 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

"Symphonica" to widowisko multimedialne z muzyką wielkich zespołów, takich jak: Metallica, AC/DC, Pearl Jam, Deep Purple, Nirvana, Guns N' Roses, Aerosmith, Iron Maiden oraz Nightwish.

To wydarzenie jest gratką dla fanów artystycznych doznań i ciężkiego brzmienia, ale nie tylko. Koncert "Symphonica" to nietuzinkowe połączenie brzmienia orkiestry symfonicznej i gitar elektrycznych wraz delikatnym śpiewem operowym. Całość spektaklu uzupełniają artystyczne wizualizacje i specjalnie dobrane efekty sceniczne. Gra świateł, doznania dźwiękowe, ruch i obraz tworzą razem magiczny spektakl, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci. W czasie widowiska będzie okazja posłuchać ponadczasowych ballad rockowych i metalowych, pełnych emocji interpretacji kompozycji grungowych oraz instrumentalnych dzieł mistrzów gitary.

W projekcie wezmą udział laureaci takich prestiżowych konkursów talentów, jak "The Voice of Poland" i "Szansa na Sukces”. Będzie można posłuchać takich artystów jak Damian Ukeje, Michał Gasz, Monika Pilarczyk oraz Sylwia Lorens ze swoim operowym sopranem. W widowisku weźmie również udział doskonały skrzypek Kamil Skicki, a orkiestrę i band poprowadzi Mikołaj Blajda.

Zapraszamy na widowisko "Symphonica" już 28 listopada o godzinie 19:30 do Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Symphonica, widowisko z muzyką takich zespołów jak: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns’N Roses i in. w symfonicznych opracowaniach:

O projekcie: http://filharmoniafutura.pl/symphonica/

Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko "Symphonica" z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish. Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge. Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci prestiżowych talent show "The Voice of Poland" i "Szansa na Sukces": Damian Ukeje, Monika Pilarczyk, Michał Gasz. Symphonica to także popisy znakomitego skrzypka Kamila Skickiego. Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran charyzmatycznej Sylwii Lorens. Całości dopełnia Agata Kamykowska - solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda. Gość specjalny: Wojtek Cugowski

SCENARIUSZ, ARANŻACJE UTWORÓW, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA; PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

informacja organizatora

Symphonica, widowisko z muzyką zespołów: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns'N Roses i in. w symfonicznych opracowaniach. NOWY REPERTUAR.
Gość specjalny: MICHAŁ SZPAK
Trailer: http://filharmoniafutura.pl/symphonica/

Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko "Symphonica" z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish. Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge. Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci prestiżowych talent show "The Voice of Poland" i "Szansa na Sukces": Damian Ukeje, Monika Pilarczyk, Michał Gasz. Jako gość specjalny wystąpi WOJTEK CUGOWSKI. Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran charyzmatycznej Sylwii Lorens. Całości dopełnia Agata Kamykowska - solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda. Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens