Sylwia Lipka "Wbrew Pozorom" | Warszawa

  • Koncert

Niedziela, 8 marzec 2020

17:30

od 39 zł
Kup bilet

Artystka młodego pokolenia - Sylwia Lipka już niedługo pojawi się na warszawskiej scenie, aby zagrać koncert dla swoich fanów.

Przedsięwzięcie zaplanowano na 8 marca 2020 roku. Start dokładnie o godzinie 17:30, wystarczy zjawić się w klubie muzycznym Proxima.

Sylwia zorganizowała wyjątkową trasę koncertową po całej Polsce po to, aby wypromować swój album o nazwie "Wbrew pozorom". Na tej płycie nie brakuje emocjonujących i wrażliwych utworów, dlatego warto się z nią zapoznać i pojawić się osobiście na koncercie młodej artystki. Sylwia mimo młodego wieku jest osobą bardzo charyzmatyczną i pewną siebie, wie czego chce od muzyki i jak zachowywać się na scenie. Tym zjednuje sobie coraz większe grono fanów, nie tylko wśród rówieśników. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o jej twórczości, powinien to zmienić i udać się do Warszawy na wspaniały koncert Sylwii Lipki. Wokalistka zamierza zaśpiewać również kilka kawałków ze swoich poprzednich płyt, czym z pewnością trafi do najbardziej zagorzałych fanów.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Już w październiku tego roku Sylwia Lipka rusza w trasę koncertową po całej Polsce!

Trasa powiązana jest z premierą najnowszej płyty Sylwii pt. Wbrew pozorom, na której młoda wokalistka zaprezentuje wiele wyjątkowych kompozycji, w których wybrzmiewać będzie dobrze znany styl piosenkarki, w odświeżonym wydaniu.

Ciężko o lepszą okazję, by zobaczyć Sylwię Lipkę na żywo i to na wyciągnięcie ręki! Koniecznie sprawdźcie, kiedy Sylwia pojawi się w Waszej okolicy i kupujcie bilety na koncert, który będzie nie tylko imprezą muzyczną, ale również wyjątkowym wydarzeniem, które sprawi, że na długo nie zapomnicie tego dnia!

miejsce
  • Koncert

Proxima

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99a