Sylwia Lipka "Wbrew Pozorom" | Bydgoszcz

  • Koncert

Niedziela, 23 lutego 2020

17:30

od 39 zł
Kup bilet
Sylwia Lipka "Wbrew Pozorom" | Bydgoszcz

Sylwia Lipka - młoda piosenkarka, która bardzo szybko stała się idolką nastolatków.

Polka po sukcesie jej ogólnopolskiej trasy koncertowej Szklany Sen, ponownie zawita w wielu polskich miastach - jednym z nich będzie właśnie Bydgoszcz.

Sylwia ma zaledwie 23 lata, a już zaskarbiła sobie serca wielu młodych osób. Swoją karierę rozpoczęła dzięki Disney Channel, gdzie prowadziła program "I love Violetta". Rok później zadebiutowała w branży muzycznej, wypuszczając swój pierwszy singiel - "Masz to coś". Jest podopieczną wydawnictwa My Music, dzięki któremu należała także do społeczności Young Stars, z którymi wyjeżdżała na koncerty.

Młoda gwiazda wydała już swój trzeci album - wcześniej "Szklany Sen" oraz "Fala/Wave" zyskały ogromne zainteresowanie, a dwa single z pierwszego albumu uzyskały status Złotej Płyty. W listopadzie 2019 roku pojawiła się także na wielkim ekranie - zagrała główną rolę i wcieliła się w Julię Morską w filmie "#MisFit". Oprócz Sylwii w tym filmie widzowie zobaczą wiele osób ze świata influencerów oraz muzyki.

Sylwia tuż po zakończeniu trasy promującej swój drugi album, wyruszy w kolejną, by zaprezentować fanom najnowszy album. Na płycie "Wbrew pozorom" znalazły się takie utwory jak "Obserwowana", "Cztery łapy" czy "Mój świat". W Bydgoszczy wokalistka pojawi się 23 lutego 2020 roku.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Już w październiku tego roku Sylwia Lipka rusza w trasę koncertową po całej Polsce!

Trasa powiązana jest z premierą najnowszej płyty Sylwii pt. Wbrew pozorom, na której młoda wokalistka zaprezentuje wiele wyjątkowych kompozycji, w których wybrzmiewać będzie dobrze znany styl piosenkarki, w odświeżonym wydaniu.

Ciężko o lepszą okazję, by zobaczyć Sylwię Lipkę na żywo i to na wyciągnięcie ręki! Koniecznie sprawdźcie, kiedy Sylwia pojawi się w Waszej okolicy i kupujcie bilety na koncert, który będzie nie tylko imprezą muzyczną, ale również wyjątkowym wydarzeniem, które sprawi, że na długo nie zapomnicie tego dnia!

miejsce