SOKÓŁ x PRO8L3M - Targi - Lublin [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Piątek, 30 października 2020

18:00

od 80 zł
SOKÓŁ x PRO8L3M - Targi - Lublin [ZMIANA DATY]

PRO8L3M jest ewenementem na polskim rynku muzycznym.

Projekt, który miał być eksperymentem, dał nam zupełnie nowe przeżycia hip-hopowe, poruszające tematy ważne i mniej ważne w niespotykanej dotąd oprawie audiowizualnej. Po PRO8L3Mie na pewno możemy spodziewać się wyjątkowych brzmień, wymykających się spod tradycyjnych określeń i szufladkowania. A w wydaniu lublinieckim ukaże się pod jeszcze inną postacią. Nowa oprawa, jak i cały koncert ma promować nowo powstające wydawnictwo Art Brut 2.

PRO8L3Mowi na scenie będzie towarzyszył SOKÓŁ, który w Lublinie da popis oparty na jego debiutanckim albumie "Wojtek Sokół". Ale to nie wszystko, czego możemy się od niego spodziewać, ponieważ usłyszymy również odświeżone kawałki składu, który kiedyś współtworzył, czyli WWO, a także TPWC oraz z innych projektów, w których brał udział. Ich lista byłaby zbyt długa, by przytaczać ją tu w całości, ale fani rapowych brzmień będą zadowoleni z różnorodności. Trzeciego kwietnia 2020 roku Lublin stanie się stolicą hip-hopu.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

3 kwietnia zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie

PRO8L3M zagra tego wieczoru koncert promujący nowe wydawnictwo Art Brut 2. Występowi będzie towarzyszyć całkowicie nowa oprawa wizualna przygotowana specjalnie na tę trasę.

SOKÓŁ wróci do Lublina ze swoim materiałem z debiutanckiego krążka "Wojtek Sokół", a jego występ będzie wzbogacony o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

miejsce