SnowFest Powered By Tauron 2020

  • Festiwal

28-29.02.2020 | 18:00

od 120 zł
Kup bilet
SnowFest Powered By Tauron 2020

Festiwal Snowfest organizowany jest od wielu lat. Nie inaczej będzie w 2020 roku, kiedy to 28 lutego o godzinie 18:00 zainteresowani będą mogli zebrać się w Szczyrku na terenie Amfiteatru oraz Skoczni Skalite.

Festiwal to idealna propozycja dla osób, które lubią bawić się i tańczyć bez względu na panującą za oknem porę roku. Wydarzenie to jest kombinacją występów muzycznych, artystycznych oraz zawodów sportowych. Każdy znajdzie więc coś odpowiedniego dla siebie. Najbliższa edycja zostanie zorganizowana w Szczyrku i potrwa przez dwa dni, 28 oraz 29 lutego.

Na festiwalu każdego roku zjawiają się wielcy artyści. Do tej pory publiczność mogła podziwiać takie gwiazdy jak: Pendulum, Andy C, Raekwon czy też Sub Focus. W tym roku będzie podobnie, a zainteresowani będą mogli posłuchać muzyki elektronicznej, hip-hopowej oraz alternatywnej. Fani sportów zimowych będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych stoków narciarskich, natomiast zwolennicy tańca będą mogli znaleźć przestrzeń do tanecznych szaleństw. Nie zabraknie również foodtrucków i wielu ciekawych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Od siedmiu lat SnowFest Festival rozgrzewa tych, którzy nie zapadają w festiwalowy sen zimowy. To propozycja dla osób, które chcą się bawić i tańczyć bez względu na porę roku.

Kolejna odsłona SnowFest Festival, czyli nagorętszej imprezy nadchodzącego sezonu zimowego będzie miała miejsce w Szczyrku – prawdopodobnie najfajniejszym kurorcie zimowym w Polsce. SnowFest Festival to unikalne połączenie festiwalu muzycznego, spektakularnych zawodów sportowych oraz białego szaleństwa na najnowocześniejszych stokach w kraju.

Nadchodząca edycja odbędzie się 28 i 29 lutego 2020 roku, tradycyjnie już na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite. Podnóża beskidzkich gór wypełnią się głośnymi rozmowami pasjonatów zimowych sportów i dobrej zabawy, a także muzyką najwyżej próby, co znajduje potwierdzenie w ubiegłorocznych line-upach. Warto przypomnieć, że dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców.

W tym roku również program muzyczny będzie niezwykle zróżnicowany - od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Dla fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła “gastro fazy”, będą pod opieką najlepszych foodtrucków.
Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji festiwalowych, o których więcej już niebawem na stronie www i fan page SnowFest Festival.

Do sprzedaży trafia właśnie limitowana i promocyjna pula dwudniowych biletów Early Bird w cenie 120 zł. Pierwszych artystów ogłosimy w październiku, a do tego czasu zachęcamy do zakupu karnetów oraz rezerwowania noclegów w Szczyrku. Do usłyszenia, hej!

Pierwsi ogłoszeni artyści to:
Yasiin Bey aka Mos Def
Sigma (DJ set)
Shy FX
Metrik & Dynamite MC
Ejeca
Kraak & Smaak (live)
Łąki Łan
Solar
Kamp!

i wielu innych

miejsce
  • Festiwal

Amfiteatr i Skocznia Skalite

Szczyrk, Deptak nad Żylicą 43-370