Shortparis | Warszawa [SOLD OUT]

  • Koncert
  • #Alternatywa
  • #Zagraniczne
  • #Pod dachem
  • #Industrial / Gothic

Shortparis | Warszawa [SOLD OUT]

Zmiana daty

Wtorek, 13 września 2022

19:00

od 69 
Kup bilet
informacja organizatora

Rosyjska rewelacja Shortparis powraca do Polski

Zachwycili polską publiczność na OFF Festivalu i grali w wypchanych warszawskich klubach. Teraz Shortparis zaprezentowali nową płytę i ogłosili koncert w Proximie! Rosyjska grupa odwiedzi Polskę we wrześniu 2022.

Muzyki Shortparis nie da się zaszufladkować. Jedno, co można o niej powiedzieć na pewno to, że jest niesłychanie świeża i innowacyjna, mimo że na pozór sklecona ze znanych komponentów. Można doszukiwać się w niej śladów postpunka, postindustrialu, elementów noisowych, czy dark wave’u okraszonych świetnym songwritingiem i niepokojącym, lecz doskonałym wokalem.

Koncerty Shortparis już zostały okrzyknięte "najlepszymi w całej Rosji", a teraz muzycy zdobywają również zasłużone uznanie za granicą.

W listopadzie Shortparis podzielili się swoją trzecią płytą studyjną, zatytułowaną "Так закалялась сталь - Tak Zakalyalas’ Stal' " (Thus the Steel Was Tempered). Zgarnęli także szereg nagród w Rosji, w tym za "Odkrycie Roku" (GQ Russia), "Zespół Roku", "Singiel Roku" i "Klip Roku" (Jager Music Awards).

Shortparis wystąpią w warszawskim Klubie Proxima 13 września 2022.

https://www.facebook.com/events/473523523560935/ https://fource.pl/events/shortparis/

Linki: http://shortparis.com/ https://www.facebook.com/sh0rtparis/ https://www.instagram.com/shortparis/ https://open.spotify.com/artist/3V2pMbDyLlHMpdCq97gX5fsi=OQFwKSodTiaPkKwKMWt_Ng https://www.youtube.com/watch?v=FUdteCBRX9c https://www.youtube.com/watch?v=WrDEAmSb9OY

Promotor: Fource.pl

miejsce

Proxima

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99a