Scooter | Wrocław [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Sobota, 7 listopada 2020

21:00

od 139 zł
Scooter | Wrocław [ZMIANA DATY]

Niemiecka grupa SCOOTER, znana na całym świecie ze swoich utworów "Maria (I like it Loud)" czy "How Much is the fish" ogłasza swoją europejską trasę koncertową, podczas której odwiedzi aż 3 polskie miasta, w tym słynną Halę Stulecia we Wrocławiu.

Wiosenna trasa koncertowa o nazwie "God Save The Rave" rozpocznie się w Marcu od koncertów w Rosji, by następnie odwiedzić największe hale widowiskowe w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytani, Austii, Węgrzech oraz Estonii, by zakończyć na festiwalu w stolicy Niemiec w sierpniu. Tytuł trasy nawiązuje do wydanego w tym roku singla o tym samym tytule, który przynosi wyraźny powiew świeżości oraz nowych pomysłów w dotychczasowej twórczości zespołu.

Fani muzyki elektronicznej, dance i rave mogą już 27 Marca we wrocławskiej Hali Stulecie usłyszeć największe hity zespołu na czele z charyzmatycznym liderem, H.P. Baxxterem, który od ponad 27 lat nieprzerwanie wydaje kolejne krążki studyjne i króluje na wszystkich liczących się imprezach elektronicznych na całym świecie.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".

Pełny skład zespołu odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej.

Drzwi: 18:00
Warm up: 19:00
Support: 20:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step

miejsce
Hala Stulecia
  • Koncert

Hala Stulecia

Wrocław, ul. Wystawowa 1