Scooter | Wrocław [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Sobota, 7 listopad 2020

21:00

od 139 zł

Niemiecka grupa SCOOTER, znana na całym świecie ze swoich utworów "Maria (I like it Loud)" czy "How Much is the fish" ogłasza swoją europejską trasę koncertową, podczas której odwiedzi aż 3 polskie miasta, w tym słynną Halę Stulecia we Wrocławiu.

Wiosenna trasa koncertowa o nazwie "God Save The Rave" rozpocznie się w Marcu od koncertów w Rosji, by następnie odwiedzić największe hale widowiskowe w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytani, Austii, Węgrzech oraz Estonii, by zakończyć na festiwalu w stolicy Niemiec w sierpniu. Tytuł trasy nawiązuje do wydanego w tym roku singla o tym samym tytule, który przynosi wyraźny powiew świeżości oraz nowych pomysłów w dotychczasowej twórczości zespołu.

Fani muzyki elektronicznej, dance i rave mogą już 27 Marca we wrocławskiej Hali Stulecie usłyszeć największe hity zespołu na czele z charyzmatycznym liderem, H.P. Baxxterem, który od ponad 27 lat nieprzerwanie wydaje kolejne krążki studyjne i króluje na wszystkich liczących się imprezach elektronicznych na całym świecie.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".

Pełny skład zespołu odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej.

Drzwi: 18:00
Warm up: 19:00
Support: 20:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step

miejsce
  • Koncert

Hala Stulecia

Wrocław, ul. Wystawowa 1