Scooter | Katowice [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Piątek, 30 października 2020

21:00

od 139 zł
Scooter | Katowice [ZMIANA DATY]

Legenda powraca do Polski! Znany na całym świecie - zarówno przez starszych fanów muzyki, jak i tych młodszych - zespół Scooter po raz kolejny odwiedzi nasz kraj, co jest częścią jego najnowszej trasy koncertowej.

Nie sposób nie kojarzyć niemieckiego zespołu, który swoją karierę rozpoczął jeszcze w 1993 roku i od tego czasu wydał 20 (!) albumów studyjnych. Jeśli jednak jakimś cudem ktoś nadal nie wie, o kim mowa, spieszymy wyjaśnić: Scooter to zespół pochodzący zza naszej zachodniej granicy, parający się muzyką, która jest mieszanką wielu klubowych gatunków. Eksperci przy pomocy fanów wymieniają główne nurty: dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno.

W 2020 roku, 22 marca w katowickim spodku, wszyscy entuzjaści tych gatunków będą mieli swoje święto. Święto wyjątkowe, bo razem z zespołem Scooter będą mogli prześledzić kawał historii muzyki i albo cofnąć się do czasów swojej młodości, albo (w przypadku młodszych fanów) poznać, jak ludzie potrafili się bawić kiedyś. W stolicy śląska historia splecie się z nowoczesnością.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".

Pełny skład zespołu odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej.

Drzwi: 18:00
Warm up: 19:00
Support: 20:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step

miejsce
Spodek
  • Koncert

Spodek

Katowice, al. Wojciecha Korfantego 35