SBM FFestival vol. 5 [SOLD OUT]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • W plenerze

SBM FFestival vol. 5 [SOLD OUT]

26-27.08.2021

od 20 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

SBM FFestival vol. 5

26-27 sierpnia 2021 roku odbędzie się SBM FFestival vol.5

Przed nami już piąta jubileuszowa odsłona święta największego fanów SBM Label. Jednak to wydarzenie przyjmie całkiem inną formułę. Odbędzie się po raz pierwszy latem w plenerze, a czekają nas dodatkowo aż dwa dni koncertów oraz licznych towarzyszących wydarzeń.

Usłyszymy na żywo wszystkich artystów SBM Label. Nie zabraknie również specjalnych gości, którzy zostaną ogłoszeni w terminie późniejszym. Na miejscu będziemy mogli skorzystać z tematycznych stref.

Już nie możemy się doczekać tej wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil.

informacja organizatora

SBM FFestival powraca w 2021 roku!

Przed nami piąta jubileuszowa odsłona największego święta fanów SBM Label. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, wydarzenie przyjmie zupełnie nową formułę. Po raz pierwszy odbędzie się ono latem w plenerze, a dodatkowo czekają nas aż 2 dni koncertów i wydarzeń towarzyszących! 26 i 27 sierpnia usłyszycie na żywo wszystkich artystów SBM Label, którzy znowu razem wystąpią na scenie, ale nie zabraknie także gości specjalnych, których ogłosimy w późniejszym terminie. Na terenie wydarzenia pojawi się także dobrze znany SBM Space, który wraz z tematycznymi strefami możecie kojarzyć z poprzednich edycji. Oprócz regularnych biletów w sprzedaży znajdziecie także wejściówki PREMIUM przeznaczone dla największych fanów SBM. Zapewnią wam one m.in dostęp do specjalnych materiałów związanych z wydarzeniem, wśród których znajdziecie wyjątkowe festiwalowe grafiki oraz materiały zza kulis tak wielkiego przedsięwzięcia jakim od paru lat jest SBM FFestival. Dedykowana zakładka już wkrótce pojawi się na stronie internetowej festiwalu. Jest na co czekać!

Formularze akredytacyjne foto wideo oraz te dla wolontariuszy są już dostępne.