sanah #Nosory Tour | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert

sanah #Nosory Tour | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Środa, 9 czerwca 2021

20:00

od 89 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Już 3 listopada bieżącego roku rusza trasa koncertowa artystki Sanah o nazwie "Nosory Tour".

Koncert został zaplanowany na godzinę 20.00, 3 listopada bieżącego roku w Teatrze Palladium w Warszawie.

Sanah nie tylko jest piosenkarką, ale także autorką tekstów czy też kompozytorką. Dodatkowo genialnie gra na skrzypcach, a w utworach jej wspomnienia odgrywają najważniejszą rolę. To właśnie dzięki temu jej album premierowy o tytule "Królowa dram" spotkał się z tak szerokim odzewem pozytywnym ze strony publiczności. Jej piosenki poszczególne w serwisie YouTube podbijały wręcz Internet, zresztą jak do tego pory. Sanah jest również uzdolniona wszechstronnie oraz specjalizuje się w bardzo różnych odmianach popu. Można tutaj wyróżnić takie odmiany jak: indie, quality, art czy też pop elektroniczny.

Spotkanie z Sanah będzie naprawdę niepowtarzalne. Artystka od zawsze stawia na klimatyczność, szczerość oraz także na intymność. Również nie zabraknie tiuli czy też motywów kwiatowych. Jeśli ktoś miałby ochotę na poznanie polskiej sceny muzycznej troszkę z innej strony, nie może przegapić koncertu listopadowego tej artystki.

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

support: Karin Ann
18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Pochodząca ze Słowacji wokalistka niedawno wydała swój debiutancki singiel „3 am”. Numer wyprodukowany został przez znanego brytyjskiego producenta Matta Schwartz’a, znanego z pracy nad dwoma ostatnimi albumami Yungblud.

Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Data: 09.06.2021 r.
Miejsce: Amfiteatr w Parku Sowińskiego
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.