sanah #Nosory Tour | Warszawa II [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert

sanah #Nosory Tour | Warszawa II [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Sanah, znana przede wszystkim ze swojego zamiłowania do nietypowych, kolorowych aranżacji oraz scenerii, postanawia zabrać wszystkich swoich fanów w muzyczną podróż jakiej jeszcze nie było.

Artystka wyrusza w trasę koncertową "Nosory Tour", na której zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu w aż ośmiu największych miastach Polski. "Nosory Tour" to połączenie niesamowitego, zapierającego dech w piersiach widowiska z chwytliwą, hipnotyzującą muzyką. Autorka takich hitów jak "Szampan", "Melodia" czy "Nosory" otworzy przed swoimi fanami drzwi do zupełnie innego, bajkowego świata. Ogrom tiuli, koronek, kwiatów, kolorów oraz ozdób sprawi, że będzie to wydarzenie jakiego nigdy do tej pory nie było, a to tylko mała część, jaka zaplanowana została na to wydarzenie - Sanah bowiem lubi zaskakiwać, dlatego "Nosory Tour" to nie tylko dobra zabawa, prezentacja niezwykłego talentu muzycznego młodej artystki, ale też pełen wachlarz wrażeń, które z pewnością towarzyszyć będą każdemu uczestnikowi koncertu oraz sprawią, że będzie to wydarzenie, na które każdy będzie choć raz chciał powrócić.

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

support: Karin Ann
18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Pochodząca ze Słowacji wokalistka niedawno wydała swój debiutancki singiel „3 am”. Numer wyprodukowany został przez znanego brytyjskiego producenta Matta Schwartz’a, znanego z pracy nad dwoma ostatnimi albumami Yungblud.


Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Data: 10.06.2021 r.
Miejsce: Amfiteatr w Parku Sowińskiego
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.