Salt Wave Festival 2021

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Salt Wave Festival 2021

20-21.08.2021, godz. 17

od 139 

Salt Wave Festival 2021

Salt Wave Festival to pełen emocji festiwal będący gorącym pożegnaniem lata. Wydarzenie to dwa dni dobrego brzmienia na niewielkim lotnisku nieopodal Jastarni, znajdującym się na półwyspie helskim. Z racji tego, że z jednej strony znajduje się Bałtyk a z drugiej zatoka, zapewnia to niezapomniane i magiczne chwile spędzone pośród morskich fal i wieczornych widoków zachodzącego słońca nad Bałtykiem, a wszystko to okraszone najlepszą muzyką. Z powodu obostrzeń dotyczących korona wirusa pierwotnie planowany tegoroczny festiwal został przeniesiony na 20 i 21 sierpnia 2021 roku. Na przyszłorocznym wydarzeniu potwierdzonymi artystami którzy zagrają dla was są: Parov Stelar, Ralph Kaminski, Linia Nocna oraz Garden City Movement. Jednak nadal trwają pracę nad występami kolejnych artystów. Salt Wave Festival to idealna propozycja dla tych którzy chcą spędzić ostatnie dni wakacji w relaksującej atmosferze i czasie upływającym na spokojnych polskich plażach przy występach waszych ulubionych artystów.

informacja organizatora

SALT WAVE FESTIVAL
20 – 21 sierpnia 2021 (piątek, sobota), godz. 17:00
Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski

Bilety w cenach:
REGULAR TICKETS
Bilet jednodniowy: 139 zł
Karnet dwudniowy: 199 zł

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. Regular Tickets). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Salt Wave Festival line-up i artyści
20.08.2021 / Dzień I: Roosevelt, Ralph Kaminski, Garden City Movement, schafter, niXes, Jazz Band Młynarski-Masecki
21.08.2021 / Dzień II: Parov Stelar, Linia Nocna, Coals

Pierwotna data drugiej edycji festiwalu to 21-22 sierpnia 2020. Ze względu na pandemię koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy, wydarzenie zostało przeniesione na kolejny rok.

20-21 sierpnia 2021. Półwysep Helski. Niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk - przestrzeń otoczona przez las i wodę. Salt Wave Festival powraca nad polskie wybrzeże w upalny koniec sierpnia, kiedy szum fal, surfowanie o zachodzie słońca i dwa dni wypełnione muzyką to wszystko, czego potrzebujemy. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się Parov Stelar, schafter, Roosevelt, Ralph Kaminski, niXes, Garden City Movement, Coals i Linia Nocna. Do line-upu dołączył ostatnio Jazz Band Młynarski-Masecki.

Salt Wave Festival to pożegnanie lata i kumulacja emocji. Dwa dni pełne chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. To zachłanna kradzież ostatnich chwil wakacji. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć. To festiwal butikowy powstały z myślą o tych, którzy po pierwszych letnich festiwalowych przeżyciach, z początkiem lipca zaszywają się w przyczepie na cały sezon wakacyjny, niczego nie planując. Czas nigdzie tutaj nie pędzi, leniwie upływa na spacerach po plaży, przesiadywaniu przy ognisku, leżeniu w hamaku, jeżdżeniu na longboardzie, rzucaniu frisbee i słuchaniu muzyki. Pływa się na kajcie, windzie, surfingu, wake’u czy supie.

Druga edycja festiwalu to okazja, aby raz jeszcze wiatr smagał policzki, a promienie słońca rozjaśniły słone włosy. Niech przewrócą w głowie, zapachną i posmakują czymś, za czym tęsknimy.