Russian Village Boys

  • Koncert

Russian Village Boys

Piątek, 19 lutego 2021

21:00

od 59 zł

19 lutego 2021 roku dojdzie do niezwykle ciekawego wydarzenia na terenie Warszawy.

Właśnie tego dnia odbędzie się koncert zespołu Russian Village Boys. Zaplanowano go w klubie muzycznym Hydrozagadka. Początek o godzinie 21:00.

Grupa ta zyskała popularność nie tylko ze względu na swoją oryginalną muzykę, ale też taneczne umiejętności. Zespół jest znany z niesamowitych teledysków, które można sobie obejrzeć na platformie YouTube. Biją tam rekordy oglądalności. Russian Village Boys tworzy muzykę z pogranicza elektronicznego rave'a. Artyści podkreślają jednak, że inspiracje do tworzenia własnych utworów czerpią z muzyki holenderskiej.

Na swoim koncie zespół ma m.in. album "Russian Dutch", który ukazał się w 2019 roku. Szybko zyskał sporą popularność, również na terenie Polski, dlatego artyści zostali zaproszeni do Warszawy. Muzycy mają w swoim repertuarze wiele znanych utworów, wśród których warto wymienić chociażby "Instababe", "Adidas" czy też "CYKA BLYAT". Warto przekonać się o ich talencie na własne oczy i udać się w lutym do Warszawy.

informacja organizatora

Zbierz swoich przyjaciół i przygotujcie się na rave prosto z Rosji! Russian Village Boys powracają do Polski, tym razem na koncert do Warszawy.

Chłopaki zyskali popularność dzięki swojej ciężkiej tanecznej muzyce oraz zwariowanym teledyskom, które mają po kilka milionów wyświetleń na YouTube. Największą inspirację w swojej elektroniczno-ravewowej twórczości czerpią z muzyki holenderskiej, czego wyrazem może być m.in. wydany w 2019 roku album „Russian Dutch”.

Wśród największy hitów Russian Village Boys usłyszycie takie kawałki jak „CYKA BLYAT” (feta. DJ Blyatman), „Instababe” (feta. DJ Blyatman) czy „Adidas” (feat. Mr. Polska).

Data: 19.02.2021
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Hydrozagadka

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przepięcia biletów poprzez aplikację Going. oraz zmianę danych.

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.