Roast Friza - Gargamel, Socha, Gimper, Chałupka, Rutkowski, Wojtek WIP Bros, Kutek, Brudzewski, Minkiewicz

  • Stand-up i impro
  • Online

Roast Friza - Gargamel, Socha, Gimper, Chałupka, Rutkowski, Wojtek WIP Bros, Kutek, Brudzewski, Minkiewicz

Sobota, 13 marca 2021

20:00

od 20 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Czy są z nami fani polskiego YouTube? A może fani stand-upu?
2020 nas nie rozpieszczał, dlatego podzielimy się z wami Informacjami o być może najgorętszym wydarzeniu w internecie 2021!

Szykujcie się na Roast Karola “Friza” Wiśniewskiego!
Gotowi!? Stand-uperzy i twórcy z YouTube sprawią, że nadejdzie nowy rodzaj rozrywki na żywo, w systemie PPV. Szykujemy dla Was ponad 2h nieprzewidywalnego humoru i zabawnych puent w trakcie roastu najpopularniejszego YouTubera w Polsce. Bilety dostępne w systemie PPV

Zaprosiliśmy wielu znanych stand-uperów i youtuberów, których nie trzeba Wam przedstawiać, ale żeby dozować przyjemności i trzymać Was w większym napięciu, będziemy częściami zdradzać Wam, którzy twórcy są zaangażowani w śledztwo, którego celem jest uzyskać jak najwięcej informacji o Frizie.

Friz - postać, której widzom polskiego youtube nie trzeba przedstawiać. Rok codziennych publikacji filmów czy konkurs, w którym do wygrania był dom to tylko część niesamowitych akcji organizowanych przez Karola, twórcy projektu Ekipy.
Ponadto nie każdy może pochwalić się tytułem najbardziej wpływowego Youtubera według Forbesa.
Dość pisania o sukcesach, czas przyjrzeć się wpadkom. Roast najpopularniejszego Youtubera, do którego wszyscy będą się przygotowywać 4 miesiące! Czas na spojrzenie na nasze życie mocno komediowym okiem. Bądźcie z nami na żywo, oglądając to ogromne przedsięwzięcie w PPV.

Wydarzenie będzie tylko w całość dostępne w wersji PPV. Przeżyj to z nami na żywo i obejrzyj Roast najpopularniejszego Twórcy kontentu na platformie You Tube.

INSTRUKCJA LOGOWANIA:

Bilet możesz zrealizować na stronie www.roastfriza.pl.

Aby zrealizować kod/bilet należy się najpierw zalogować na platformie www.roastfriza.pl dostępnej również pod adresem playlive.net. Jeśli nie posiadasz konta, musisz dokonać rejestracji. Jeżeli jest wymagana aktywacja konta, aktywuj je wchodząc przez link wysłany na adres email podany przy rejestracji.

Po poprawnym zalogowaniu się na platformie możesz zrealizować kod wpisując go w polu formularza "Zrealizuj kod" i naciskając przycisk ze strzałką lub klawisz enter.

Jeżeli kod jest poprawny wyświetli się lista produktów, jakie możesz otrzymać. Wybierz produkt klikając go.

Do Twojego konta zostanie dodany dostęp do wybranego produktu. Możesz obejrzeć materiał klikając przycisk OGLĄDAJ na stronie informacyjnej produktu lub przechodząc do listy dostępów znajdującej się w sekcji OGLĄDAJ w zakładce Konto (ikonka użytkownika w menu).

Jeżeli nie widzisz dostępu do materiału, spróbuj odświeżyć dane klikając "Odśwież" w sekcji OGLĄDAJ lub wyloguj się i zaloguj ponownie.

Bilety zakupione na wydarzenie LIVE można realizować na 3 godziny przed rozpoczęciem transmisji.

PULA I (do 1 marca 2021):
- wersja BASIC: 20,00 zł - jakosć HD, 24h dostęp
- wersja PREMIUM: 25,00 zł - jakość FHD, 7 dni dostęp
PULA II:
Będzie nieco droższa. Więcej informacji w przyszłości.

Dołącz i zobacz na żywo całe unikatowe wydarzenie!

Widzimy się w marcu 2021!
Organizator: www.AgencjaStandupComedy.pl
Stand-up No Limits
-----------
CO: Roast Karola “Friza” Wiśniewskiego
www.RoastFriza.pl
DATA: 13.03.2021
GODZINA: 20:00
FORMA: PPV