RIEDEL4RIEDEL [ZMIANA DATY]

  • Koncert

TBA

od 89 zł
Kup bilet
RIEDEL4RIEDEL [ZMIANA DATY]

Riedel 4 Riedel, wyjątkowy projekt muzyczny powraca.

Po sukcesach ubiegłorocznej trasy koncertowej, Sebastian Riedel z zespołem Cree z udziałem orkiestry kameralnej Tomka Szymusia ponownie przedstawi nowe interpretacje kultowych utworów zespołu Dżem, które tym razem zabrzmią w wyjątkowej sali koncertowej ICE Kraków 5 maja 2020r. o godz. 19:30.Na koncert „Muzyka dla Wolności” - osobisty hołd muzyczny, jaki swemu ojcu składa Sebastian Riedel - złożą się ponadczasowe kompozycje, jak „Whisky”, „List do M.” czy „Wehikuł czasu”, które inspirują kolejne pokolenia słuchaczy. Bo Riedel miał odwagę wyśpiewać historie swojego życia. I dawał, przez swoją muzykę, wszystkim odbiorcom poczucie wolności. I śpiewał jak nikt wcześniej. Mimo upływu ponad dwóch dekad uniwersalny przekaz Ryszarda Riedla zawarty w tekstach i życiowej postawie zasługuje na specjalne upamiętnienie. W tym właśnie celu powstał ten wyjątkowy, muzyczny projekt.

„Ponadczasowe utwory Ryszarda Riedla i zespołu Dżem, w aranżacjach łączących rockową energię z symfoniczną finezją(...) Sebastian Riedel ze swoim zespołem Cree nieraz już sięgał na koncertach po piosenki legendarnego ojca. Nigdy jednak nie miały one tyle rozmachu, co w projekcie Riedel 4 Riedel (...) ” (onet.pl)

„Sentymentalna podróż przez największe przeboje kultowego Ryśka Riedla i zespołu Dżem – takiej trasy koncertowej jeszcze nie było (...)” (cgm.pl)

Każdy uczestnik koncertu wspiera także budowę Śląskiego Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach. Organizator koncertu DM Agency przekaże 1% ze sprzedaży biletów na rzecz Fundacji budującej hospicjum, której ambasadorem jest Sebastian Riedel.

miejsce
ICE Kraków
  • Koncert

ICE Kraków

Kraków, Marii Konopnickiej 17