Rhye | Warszawa [ZMIANA DATY - TBA]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • R&B
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Rhye | Warszawa [ZMIANA DATY - TBA]

Piątek, 31 grudnia 2021

19:00

od 99 

Informujemy, że koncert RHYE zostaje przeniesiony na późniejszą datę. Razem z managmentem artysty pracujemy nad nową datą koncertu. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Mike Milosh już niebawem zawita do Polski! Wszystko odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć artystę na żywo. Kto nie może zadowolić się dotychczasowymi albumami, koniecznie powinien tam być. Rhye to wyjątkowo tajemniczy zespół, który oficjalnie zadebiutował krążkiem "Woman". Już w 2012 roku głośno było na temat nieznanego artysty, którego single podbiły internet. Wszystko stało się jasne dopiero po oficjalnej premierze pierwszego albumu. Początkowo projekt Rhye był duetem, jaki tworzyli Mike Milosh i Robin Hannibal. Aktualnie kontynuuje go tylko Milosh.

Projekt Rhye to oprócz debiutanckiego "Woman", także kolejne płyty. W 2018 ukazały się „Blood", jak i „Blood Remixed”. Najnowszą płytę Mike wydał w maju 2019 roku. Nosi ona tytuł „Spirit”. Muzyka Rhye zwana jest mieszanką leniwej elektroniki, połączonej z R&B. Projekt Rhye to takie hity jak "Open" czy "The Fall". Mike Milosh w Polsce to wyjątkowy klimat i elektryzująca muzyka! Długo wyczekiwany koncert, którego nie warto przegapić.

informacja organizatora

UWAGA!
Informujemy, że koncert RHYE zostaje przeniesiony na późniejszą datę. Razem z managmentem artysty pracujemy nad nową datą koncertu. Prosimy o chwilę cierpliwości, o nowej dacie poinformujemy drogą mailową.

- - - - -

Rhye to projekt, który powstał w 2012 roku. Na początku nie było wiadomo, kim są ani skąd się wzięli.

Swoją tożsamość postanowili ujawnić tak naprawdę rok później, kiedy wydali debiutancki album "Woman". Wówczas zespół tworzyli instrumentalista Robin Hannibal oraz wokalista Mike Milosh. Płyta została świetnie przyjęta przez wielu krytyków - The Rolling Stone czy Pitchfork nazwali ją "najlepszym albumem roku". Okazało się, że muzyka Rhye to pełna emocji, trochę leniwa elektronika połączona z R&B.

W 2018 roku Rhye - reprezentowane obecnie przez samego Milosh - wydał płyty "Blood" oraz "Blood Remixed". W maju 2019 roku ukazał się zaś "Spirit", czyli trzeci już, studyjny album artysty. Na krążku znalazły się takie utwory jak "Needed" czy nagrany z połową duetu Kiasmos - Ólafur Arnaldsem kawałek zatytułowany "Patience".

Rhye odwiedzi Polskę po raz kolejny, a jego koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Data: TBA
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Palladium

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.