Random Boys Festival

  • Koncert

Piątek, 26 lipca 2019

19:00

od 45 zł
Kup bilet
Random Boys Festival

Już 26 lipca w klubie Pogłos w Warszawie, odbędzie się pierwsza edycja Random Boys Festival, unikatowego na skalę kraju wydarzenia, promującego undergroundowy Hip Hop.

Pierwszym headlinerem będzie dwóch reprezentantów LTE Boys Global - Maly Elvis oraz Lil Tadek. Na scenie zobaczymy też TSG W składzie: Wolny, Dorek i Honda, oraz początkującego i swietnie zapowiadającego się bydgoskiego trapera Tajla

Kolejnym headlinerem będzie utalentowany tekściarz, o charakterystycznym brzmieniu i fenomen polskiego podziemia Koza! Oprócz niego będziemy mogli usłyszeć Dana i Delirium, czyli reprezentantów znanego i szanowanego w środowisku rapowym kolektywu Palewave. O klimatyczne i melancholijne brzmienie zadba Tommy Zvierz oraz Yogi d'Bear, czyli łódzcy artyści tworzący od roku projekt Nagłośnienie.

W ostatnim ogloszeniu, mamy dla was dwa duety. Warszawskie podziemie reprezentować bedą Death from overdose i Holydew! Mroczne, basowe brzmienie bitów inspirowanych Hardcorem, połączone ze śpiewanym emotrapem. Drugim z nich, jest dwóch młodych raperów z QueQuality Przyłu i VBS. Ich debiutancki album stowarzyszenie umarłych raperów - przez wielu uznawany jest za debiut roku!

miejsce
Pogłos
  • Koncert

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12