PAKIET VIP | Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki | Kraków [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Muzyka klasyczna
  • Pod dachem

PAKIET VIP | Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki | Kraków [ZMIANA DATY]

Środa, 14 lipca 2021

19:00

od 189 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki

Dla klientów Empik Premium przygotowaliśmy po raz pierwszy specjalną, limitowaną pulę biletów - Pakiety VIP.
Elegancko zapakowany Pakiet VIP zawiera:
- Bilet kolekcjonerski zaprojektowany specjalnie na tę okazję.
- Zagwarantowane najlepsze miejsca na widowni.
- Płytę CD z nagrodzoną Orłem 2018 muzyką filmową - „Sztuka kochania: Historia Michaliny Wisłockiej. Muzyka z filmu” z autografem Radzimira Dębskiego.

Koszt pakietu dla jednej osoby: 189 zł brutto
Pamiętaj, by wybierając opcję odbioru biletów zaznaczyć "Wysyłka kurierem DHL".


Radzimir Dębski zawita wraz z orkiestrą symfoniczną do Krakowa i zagra w przepięknej, nowoczesnej sali ICE Kraków niezwykły koncert w hołdzie Krzysztofowi Pendereckiemu.

Tym razem Radzimir Dębski - absolwent wydziału kompozycji Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, podejmie się nie lada trudnego wyzwania. Przygotowuje program, w którym znajdą się jego własne kompozycje, dzieła Krzysztofa Pendereckiego oraz utwory inspirowane muzyką Mistrza.
Radzimir Dębski konsekwentnie stara się wykorzystać popularność zdobytą dzięki wygranej w konkursie na remix piosenki Beyoncé, czy własnej orkiestrowej interpretacji Historii Hip-Hopu, aby przekserować uwagę słuchaczy na projekty symfoniczne. Jego utwór CRUX, napisany na zamówienie Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, przekroczył już milion wyświetleń na YouTube, co jest niezwykłym wynikiem w przypadku muzyki poważnej. Na koncertach gromadzących kilkudziesięciotysięczną publiczność zawsze występował z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, zawsze też przemycał swoje poważne kompozycje, nigdy nie godząc się na żadne artystyczne kompromisy.

Program wykona z MyOrchestra złożonej z najzdolniejszych młodych muzyków - studentów i absolwentów najlepszych uczelni artystycznych w Polsce, wyłonionych we współpracy z Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. 

Orkiestrę poprowadzi dwóch dyrygentów: Maciej Tworek, na co dzień blisko współpracujący z Krzysztofem Pendereckim oraz Radzimir Dębski, który zadyryguje własnymi utworami, również premierowym, napisanym specjalnie na tę okazję.

Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków,
ul. Marii Konopnickiej 17

miejsce

ICE Kraków

Kraków, Marii Konopnickiej 17