PAKIET VIP | Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki | Gdańsk [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Wtorek, 19 stycznia 2021

19:30

od 189 zł
Kup bilet
PAKIET VIP | Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki | Gdańsk [ZMIANA DATY]

Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki

Dla klientów Empik Premium przygotowaliśmy po raz pierwszy specjalną, limitowaną pulę biletów - Pakiety VIP.
Elegancko zapakowany Pakiet VIP zawiera:
- Bilet kolekcjonerski zaprojektowany specjalnie na tę okazję.
- Zagwarantowane najlepsze miejsca na widowni.
- Płytę CD z nagrodzoną Orłem 2018 muzyką filmową - „Sztuka kochania: Historia Michaliny Wisłockiej. Muzyka z filmu” z autografem Radzimira Dębskiego.

Koszt pakietu dla jednej osoby: 189 zł brutto
Pamiętaj, by wybierając opcję odbioru biletów zaznaczyć "Wysyłka kurierem DHL".


Radzimir Dębski ze swoim nowym, poważnym projektem muzycznym zawita także do Gdańska.
Przygotował wyjątkowy program, którym składa głęboki ukłon mistrzowi Krzysztofowi Pendereckiemu.
Wraz z orkiestrą symfoniczną wystąpi w gmachu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku. W programie znajdą się dzieła Krzysztofa Pendereckiego, utwory oryginalne inspirowane muzyką Mistrza a także własne kompozycje Radzimira Dębskiego.

Radzimir Dębski konsekwentnie stara się wykorzystać popularność zdobytą dzięki wygranej w konkursie na remix piosenki Beyoncé, czy własnej orkiestrowej interpretacji Historii Hip-Hopu, aby przyciągnąć jak największą publiczność do projektów symfonicznych. Jego poważny utwór CRUX, napisany na zamówienie Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, przekroczył już milion wyświetleń na YouTube, co jest niezwykłym wynikiem w przypadku tego rodzaju muzyki. Na koncertach gromadzących kilkudziesięciotysięczną publiczność zawsze występował z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, zawsze też przemycał swoje poważne kompozycje, nigdy nie godząc się na żadne artystyczne kompromisy.

Radzimir Dębski wystąpi z towarzyszeniem MyOrchestra złożonej z najzdolniejszych młodych muzyków - studentów i absolwentów najlepszych uczelni artystycznych w Polsce, wyłonionych we współpracy z Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. 
Orkiestrę poprowadzi dwóch dyrygentów: Maciej Tworek, na co dzień blisko współpracujący z Krzysztofem Pendereckim oraz Radzimir Dębski, który zadyryguje własnymi utworami, również premierowym, napisanym specjalnie na tę okazję.

Polska Filharmonia Bałtycka im. F. Chopina w Gdańsku,
Ołowianka 1