PUNK GENERATION 2019 RE[punk}BLIKA

  • Koncert

PUNK GENERATION 2019 RE[punk}BLIKA

Sobota, 26 października 2019

16:00

od 40 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

PUNK GENERATION 2019 RE[punk]BLIKA

26.10.2019 CKS Mrowisko ul. Pszczyńska 85
Otwarcie klubu 16:00, start 17:00
Bilety w przedsprzedaży 40,00 zł w dniu koncerty 55,00 zł

Wydarzenie na którym spotkają się dwa pokolenia muzyków.
Zbigniew Krzywański (współtwórca zespołu Republika) z Jackiem Bończykim wystąpią w projekcie Czarno- Białe Ślady a w drugiej części na scenie zaprezentują się zespoły których nagrania znalazły się na płycie RE[punk}BLIKA Nieustanne Pogo.
Ta płyta to swoisty hołd dla twórczości toruńskiej grupy. 21 utworów zagranych przez zespoły znane od lat i młodsze, które nie miały szans zetknąć się na żywo z muzyką Republiki i Grzegorza. Punk różne ma oblicza muzyczne i ta płyta to udowadnia. Czystej wody punk rock, zimna fala, mocno alternatywne dźwięki sprawiają że krążek słuch się od początku do końca, bez przerwy!

I choć dawniej środowisku punkowemu nie po drodze było z zespołem Republika, dziś zespół ten i jej lider Grzegorz Ciechowski są ikonami muzyki rockowej w naszym kraju, uniwersalność śpiewanych tekstów, nieszablonowe i nowatorskie podejście do muzyki wciąż wywołują ciarki i rozpalają serca słuchaczy. Nikt przed nim i nikt po nich tak nie grał.

Sala teatralna godz. 17:00:

Spotkanie ze Zbigniewem Krzywańskim i Anią Stuczką prowadząca fan klub Republiki Republika Marzeń i autorką książki o zespole.
Koncert duetu Czarno-Białe Ślady

Klub Spirala godz. 19:00:

Koncerty zespołów:
ZMAZA,
CELA nr 3,
QULTURKA,
ZBEER,
VENTA QUEMADA,
BULBULATORS,
TESTER GIER,
CHUPACAMBRAS,
AFTER LAUGHTER

miejsce