Punk Fest Warszawa 2019

  • Koncert

Sobota, 14 grudnia 2019

16:00

od 73.24 
Kup bilet
informacja organizatora

Jak co roku powracamy do sprawdzonej formuły zimowej odsłony Punk Festu.

Tym razem gramy dla Was po raz pierwszy w warszawskiej Progresji. Podczas kolejnej odsłony tego niesamowicie lubianego festiwalu wystąpią:

-SEX BOMBA -PSY WOJNY -THE BILL -WŁOCHATY -DEFLORACJA -GAGA/ZIELONE ŻABKI -MOSKWA -CELA NR 3 -ALIANS -KARCER.

Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja Productions od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością.

Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.

Zapraszamy serdecznie na kolejną (po krakowskich, katowickiej i rzeszowskiej edycji) odsłonę Punk Fest już 14 grudnia do warszawskiej Progresji!

Warszawa – 14.12.2019 – Klub Progresja Fort Wola 22

Otwarcie Bram 15:00 Start 16:00

Bilety w przedsprzedaż 70 zł do 31 sierpnia, od 1 września 80 zł, w dniu koncertu 90 zł.

miejsce

Progresja

Warszawa, ul. Fort Wola 22

Progresja to klub muzyczny, który przyciąga miłośników muzyki różnych gatunków, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i pasji swojego założyciela, Marka "Prezesa" Laskowskiego. To miejsce, w którym koncert to nie tylko odsłuchanie utworów, ale prawdziwe przeżycie kulturowe. Klub zaczynał jako niewielki rockowy lokal, a dziś jest największym klubem muzycznym w Polsce, z którego wyszły już takie zespoły jak Riverside czy Tides From Nebula. Progresja znajduje się przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie. Pojawiają się tu gwiazdy różnych gatunków muzycznych, od mainstreamowej pop i elektroniki, po alternatywę i jazz. W progresji grali między innymi tacy artyści jak Steve Vai, Kayah i Goran Bregovic, Moderat, Kiasmos, Selah Sue, Raz Dwa Trzy, Behemoth, My Chemical Romance, Mastodo,n Machine Gun Kelly, The Libertines czy Sabaton. Klub dba o jakość koncertów, oferując najlepsze systemy dźwiękowe i świetlne, a także najlepiej zaopatrzone bary w Warszawie. Na gości czekają liczne propozycje napojów, w tym najnowsze craftowe piwa, czeskie klasyki, modne drinki i szeroki wybór szotów. Koneserzy whiskey znajdą tutaj coś dla siebie. Letnia Scena Progresji to profesjonalnie przygotowany teren festiwalowy, na którym odbywają się zarówno mniejsze koncerty, jak i imprezy dla tysięcy ludzi. Klub może pochwalić się kompletną infrastrukturą produkcyjną, dzięki czemu organizacja imprez jest łatwiejsza i mniej czasochłonna. Dla wszystkich miłośników muzyki i niezapomnianych chwil na koncertach swoich ulubionych artystów, Progresja to zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić.