Pouya | Kraków [ZMIANA MIEJSCA]

  • Koncert

Piątek, 21 lutego 2020

19:00

od 69 zł
Kup bilet
Pouya | Kraków [ZMIANA MIEJSCA]

POUYA ponownie w Polsce!

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, kim jest Pouya, to najwyższa pora nadrobić zaległości, bowiem mamy do czynienia ze wschodzącą gwiazdą rapowego świata. Pouya, czyli dokładnie Kevin Pouya, to młody mężczyzna pochodzący z Florydy, w którego żyłach płynie na wpół kubańska, a na wpół irlandzka krew. Debiutował już w 2012 roku, kiedy to wydał swój debiutancki album "Fuck it", który pozwolił mu ruszyć swoją karierę z kopyta.

Dzięki temu po raz kolejny możemy go powitać w Polsce, co powinno ucieszyć wszystkich fanów undergoundowych, rapowych brzmień. Pouya wyróżnia się swoja nietuzinkowością, bowiem wypłynął na fali internetowej popularności dzięki muzyce w 100% autorskiej, co daje każdego słuchaczowi gwarancję przeżycia zupełnie nowych doświadczeń. Już 21 lutego 2020 roku w Krakowie będziemy mieli okazję przekonać się, co ten underdog ma do zaoferowania.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Kevin Pouya na początku lutego przyszłego roku, znów tylko z plecakiem i deskorolką, wyruszy w europejską trasę koncertową, na której nie zabraknie również Polski!
Underdog z Florydy w piątek 21.02.2020 wystąpi w Krakowie w klubie Studio! Na scenie towarzyszyć mu będzie ziomek z sąsiedztwa - Boobie Lootaveli!

Bilety będą dostępne w sprzedaży on-line http://www.big-idea.eu/pouya od piątku 29.11 od godziny 10:00.

Kevin Pouya to dobry chłopaczyna - pół Irańczyk, pół Kubańczyk - reprezentujący południową Florydę. Przywitał się z artystycznym światem w bardzo osobliwy sposób, wydając w 2012 roku, wówczas jeszcze jako osiemnastolatek, debiutancki mixtape zatytułowany po prostu... "Fuck it", czym zasłużył sobie na miano Underground Underdog. Renomę potwierdził później na swoim pierwszym studyjnym albumie, wydanym w (2016), który trafnie podsumowała Kiana Fitzgerald w artykule dla npr.org "5 Essential Hip-Hop Albums You Slept On In 2016" https://n.pr/2MDkOPh, a co doskonale obrazuje singiel "41" - nasz ulubiony zresztą.

Tym bardziej nie możemy doczekać się kolejnej wizyty Kevina w Polsce!

Pouya opisywany jest jako "Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow". Raper znany ze jest ze współpracy z artystami takimi jak Ghostemane, Suicideboys, Fat Nick, Germ czy Shakewell, a jego najpopularniejszymi kawałkami są m.in. "Get Buck", "Scrubs" czy "41".

Jego ostatni singiel "life? … lol" został zobrazowany poruszającym, 10-minutowym klipem. Pouya opowiada wzruszająca historię o nieszczęśliwej miłości i według HotNewHipHop.com to jeden z najlepszych kawałków rapera. Utwór znalazł się na ostatniej płycie artysty, "The South Got Something To Say" w wersji deluxe.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Bilety w sprzedaży od 29.11.2019r

miejsce
Zet Pe Te
  • Koncert

Zet Pe Te

Kraków, Dolnych Młynów 10