Pokahontaz / Rahim x Fokus x Dj West / Tychy/ Underground Pub

  • Koncert

Piątek, 6 marca 2020

19:30

od 35 zł
Kup bilet
Pokahontaz / Rahim x Fokus x Dj West / Tychy/ Underground Pub

Grupa muzyczna Pokahontaz pojawi się 6 marca 2020 roku w Tychach, konkretniej w Underground Pub.

Tego dnia o godzinie 19:30 rozpocznie się koncert zespołu Pokahontaz, z gościnnym udziałem kilku znanych artystów.

Rahim oraz Fokus starają się wydawać coraz więcej nowych utworów, aby zaspokoić rosnące oczekiwania własnych fanów. Jak na razie im się to udaje, ponieważ ostatni album pod tytułem "REset" przyjął się w środowisku muzycznym znakomicie. Tym razem grupa postanowiła wydać płytę o nazwie "REnesans". Artyści znani są z tego, iż lubią na scenie nieco eksperymentować. Płyta związana jest co prawda z oldschoolem, jednak nie brakuje również innych gatunków muzycznych. Duet jest wspierany m.in. przez DJ Westa, donGURALesko, Kleszcza, Abradaba czy też Minixa.

Nowy album promują takie single jak: "Diler liter" czy też "Burza mózgu". Jeśli ktoś wcześniej miał styczność z utworami zespołu Pokahontaz na pewno nie będzie rozczarowany nową płytą, dlatego warto udać się do Tych i wziąć udział w wyjątkowym koncercie.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

POKAHONTAZ
Po świetnie przyjętym „REsecie”, który stylistycznie był powrotem do lat 90., Rahim i Fokus nie kazali fanom długo czekać na następcę. „REnesans”, czyli 5. album grupy Pokahontaz, jest kontynuacją drogi obranej przy poprzedniku. Artyści znani są jednak z
eksperymentów, więc mimo oldschoolowego trzonu nie obyło się bez flirtu z innymi gatunkami. Stało się to możliwe również dzięki zaproszeniu do współpracy grona nieco zaskakujących gości, którzy uświetnili album. Ich niespotykana na poprzednich wydawnictwach liczba, to mieszanka artystów różnych pokoleń i z różnych muzycznych światów – od rapowych wyjadaczy po przedstawicieli alternatywy czy muzyki klasycznej.
Duet wsparli: donGURALesko, Young Igi, Vito Bambino, Bober, Vixen, Kleszcz, Cheeba, YoT, LotDrozda, Minix, Tymoteusz Bies oraz Abradab i Miły ATZ.
Album zawiera 12 premierowych utworów, które wyprodukował Magiera z White House.
Jak zapewniają artyści, po „REsecie” we współpracy wytworzyła się jeszcze większa chemia, a każdy podkład był „skrojony na miarę”. Nagrania oprócz większości gościnnych zwrotek zrealizowano w katowickim MaxFloStudio. Miksem płyty zajął się Magiera, masteringiem Rafał Smoleń. Za gramofonami stanął natomiast DJ West.
Wydawnictwo promują single: „Z innej bajki”, „Średniowiecze”, „Diler liter”, „All inclusive” i „Burza mózgu”.

CENY BILETÓW:
I pula 35 zł.
II pula 40 zł.
III pula 50zł.

miejsce
Underground Pub
  • Koncert

Underground Pub

Tychy, Plac Wincentego Korfantego 1