Cleo „Podaruj Dzieciom Serce” - koncert charytatywny

  • Koncert

Cleo „Podaruj Dzieciom Serce” - koncert charytatywny

Piątek, 20 września 2019

17:00

od 25 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy organizuje koncert charytatywny pn. „Podaruj Dzieciom Serce”, który jednocześnie będzie podsumowaniem naszej 100-letniej działalności. Będzie to także zwieńczenie ogólnopolskiej akcji "Wyprawka dla Żaka", która ma na celu wyposażenie dzieci niepełnosprawne i dzieci z rodzin najuboższych w plecaki i artykuły szkolne potrzebne do nauki.
Serdecznie zapraszamy na koncert CLEO, który odbędzie się 20 września 2019r. o godz.18.00 w Hali Sportowo Widowiskowej ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy. To właśnie CLEO zaśpiewa na 100-lecie PCK i wręczy dzieciakom plecaki wypchane artykułami szkolnymi.
CLEO – jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku CLEO wydała swój drugi album „BASTET”, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty, a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, „Zabiorę Nas”, uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016. W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, promowanym przez przebój „Łowcy Gwiazd”, który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń. Brała udział w programie The Voice Kids jako Juror.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FANÓW CLEO NA TEN NIEZWYKŁY KONCERT !!!!

miejsce