Pink Floyd History | Wrocław

  • Koncert

Niedziela, 2 luty 2020

18:00

od 99 zł
Kup bilet

Pink Floyd History to wydarzenie muzyczne, które po raz pierwszy odbędzie się na terenie Polski i to w wielu różnych miastach. 2 lutego 2020 roku muzyczne show zagości we Wrocławiu, a dokładniej na Hali Orbita. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18:00.

Wybranie się na ten koncert to jedna z niewielu szans na dogłębne zapoznanie się z muzyczną drogą elitarnego zespołu Pink Floyd. Starsze osoby powinny zabrać tam swoje nastoletnie dzieci oraz przedstawicieli młodzieży, aby mogli usłyszeć prawdziwe rockowe granie. Nie da się ukryć, że przez wiele lat zespół Pink Floyd podbijał serca fanów muzyki na całym świecie, w tym w Polsce. Teraz można poznać prawdziwą historię muzyków, ich początki na trudnej ścieżce bogatej kariery oraz dowiedzieć się co nieco o tajnikach codziennej pracy nad nowymi utworami.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Pink Floyd History to jeden z najlepszych tribute bandów, który doskonale odtwarza muzykę graną przez legendarny już zespół Pink Floyd.

W 2020 roku jego członkowie po raz pierwszy zawitają do Polski - drugiego lutego zagrają niesamowity koncert we Wrocławiu. To wydarzenie, w którym trzeba wziąć udział!

Pink Floyd History to show, które zabiera słuchaczy w prawdziwą podróż w czasie i przybliża im niezwykłą historię pięćdziesięciu lat kariery zespołu, który zyskał sobie miano jednego z najlepszych i najbardziej oryginalnych w dziejach muzyki. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać na żywo zarówno nieco psychodelicznych utworów z początków istnienia grupy, jak i późniejszych piosenek reprezentujących nurt rocka progresywnego.

Koncertowi towarzyszyć będzie niesamowita oprawa wizualna - mappingi, projekcje i fantastyczne gry świateł - wszystko to służy pokazaniu konkretnych etapów pracy artystycznej grupy i idei, jakie nią wówczas kierowały. To unikalne, jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, które pozwala lepiej zrozumieć twórczość zespołu.

Występ Pink Floyd History w Polsce będzie niezwykle porywającym wydarzeniem - to obowiązkowy koncert dla wszystkich wielbicieli grupy Pink Floyd. Z kolei osoby, które nie znają zbyt dobrze jej twórczości, będą miały świetną okazję, aby to zmienić. W tę podróż w czasie naprawdę warto się wybrać!

miejsce
  • Koncert

Hala Orbita

Wrocław, Wejherowska 34