Pawbeats Live | Suwałki

  • Koncert

Sobota, 1 lutego 2020

19:00

od 119 zł
Kup bilet
Pawbeats Live | Suwałki

Coraz większymi krokami zbliża się koncert Pawbeats Orchestra.

Przedsięwzięcie zostanie zorganizowane 1 lutego 2020 roku na terenie Suwałk, w Suwalskim Ośrodku Kultury. Start imprezy o godzinie 19:00.

W Suwałkach zaprezentuje się grupa Pawbeats Live oraz kilku zaproszonych gości, m.in. ze środowiska rap. W związku z tym publiczność może spodziewać się występu Grubsona, Zeusa czy też Bisza. Cały koncert odbędzie się w formacie grania muzyki na żywo, a zespół i gości będzie wspierać orkiestra smyczkowa. Pomysłodawcą całego wydarzenia oraz trasy koncertowej po Polsce jest Marcin Pawłowski, znany szerszej publiczności pod ksywką Pawbeats.

Pawłowski na co dzień jest producentem muzycznym. Brał udział m.in. przy produkcji albumów KęKę, Miuosha oraz Piha. Co za tym idzie jest bardzo dobrze znany przede wszystkim przedstawicielom młodego pokolenia. Pawbeats opiera się na graniu muzyki na żywo, przekonując do tego kolejnych artystów. Osoby zgromadzone w Suwałkach będą mogły przekonać się, co wynikło z takich działań. Nikt nie będzie rozczarowany.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Pawbeats Live + goście

Znani artyści z gatunków muzycznych hip-hop oraz rap tacy jak: Bisz, Grubson, Zeus oraz niesamowite wokalistki – Marika i Natalia Grosiak to goście niezwykłego koncertu w towarzystwie Pawbeats Live.

Pawbeats Live - zespół dowodzony przez jednego z najważniejszych polskich producentów muzycznych, jakim jest Marcin Pawłowski - urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra" a także wydanej w tym roku "Chakra" w duecie z Kalim. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia.

W ramach trasy koncertowej Pawbeats Orchestra 2019/2020 odbędą się koncerty Pawbeats Live:

01.02.2020 Suwałki / SOK
Pawbeats Live oraz goście: Bisz, Grubson, Natalia Grosiak, VNM, Zeus

17.02.2020 Rzeszów / Filharmonia Podkarpacka
Pawbeats Live oraz goście: Bisz, Grubson, Marika, VNM, Zeus


Organizator: Agencja Muzyczna Union http://mua.com.pl/
Partnerzy: ZiKE Rental, ZiKE Labs
Patronat medialny: WP, RMF MAXXX, Rap Genius Polska

miejsce