Pawbeats Live | Rzeszów

  • Koncert

Poniedziałek, 17 lutego 2020

19:00

od 129 zł
Kup bilet
Pawbeats Live | Rzeszów

Pawbeats Orchestra pojawi się 17 lutego 2020 roku na terenie Rzeszowa, konkretniej w Filharmonii Podkarpackiej.

Koncert rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00, a na scenie pojawi się nie tylko Pawbeats, ale też licznie zaproszeni goście.

Do występu we wspólnym przedsięwzięciu zaproszonych zostało wiele gwiazd ze środowiska hip-hopowego. Nie zabraknie jednak przedstawicieli innych gatunków muzycznych. Zainteresowani będą mogli ujrzeć takich wykonawców jak: Grubson, Bisz, Zeus, Natalia Grosiak oraz Marika.

Pawbeats Live to zespół dowodzony przez jednego z najbardziej znanych producentów muzycznych w Polsce - Marcina Pawłowskiego. Artysta ten współpracował podczas swojej kariery muzycznej z wieloma gwiazdami, dlatego nie ma problemów z zapraszaniem na wspólne koncerty kolejnych gości. Trudno jest mu odmówić, głównie z uwagi na jego sympatyczne podejście do życia, dużą energię oraz ogromne doświadczenie. Koncert w Rzeszowie zapowiada się niesamowicie, dlatego na pewno warto w nim uczestniczyć.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Pawbeats Live + goście

Znani artyści z gatunków muzycznych hip-hop oraz rap tacy jak: Bisz, Grubson, Zeus oraz niesamowite wokalistki – Marika i Natalia Grosiak to goście niezwykłego koncertu w towarzystwie Pawbeats Live.

Pawbeats Live - zespół dowodzony przez jednego z najważniejszych polskich producentów muzycznych, jakim jest Marcin Pawłowski - urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra" a także wydanej w tym roku "Chakra" w duecie z Kalim. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia.

W ramach trasy koncertowej Pawbeats Orchestra 2019/2020 odbędą się koncerty Pawbeats Live:

01.02.2020 Suwałki / SOK
Pawbeats Live oraz goście: Bisz, Grubson, Natalia Grosiak, VNM, Zeus

17.02.2020 Rzeszów / Filharmonia Podkarpacka
Pawbeats Live oraz goście: Bisz, Grubson, Marika, VNM, Zeus

Organizator: Agencja Muzyczna Union http://mua.com.pl/
Partnerzy: ZiKE Rental, ZiKE Labs
Patronat medialny: WP, RMF MAXXX, Rap Genius Polska

miejsce