Partiboi69 | Sfinks700 [ZMIANA DATY]

  • Impreza

Partiboi69 | Sfinks700 [ZMIANA DATY]

Sobota, 24 kwietnia 2021

22:00

od 39 zł

Dla fanów dobrej muzyki w Sopocie przygotowano nie lada gratkę, ponieważ 24 kwietnia 2021 roku w tym właśnie mieście odbędzie się wyjątkowy koncert. Przed zebraną publicznością wystąpi Partiboi69. Wydarzenie zostanie zorganizowane w klubie muzycznym Sfinks700. Początek o godzinie 22:00.

Partiboi69 zasłynął przede wszystkim ze swojej internetowej twórczości muzycznej. Przez społeczność uznawany jest za oryginalnego performera. To DJ z Australii, który jest bardzo wszechstronnie uzdolniony, a sympatię publiki zdobywa głównie za sprawą swojego charakteru, dużej dawki energii oraz niepowtarzalnej charyzmy. Jest ekscentryczny i enigmatyczny.

Partiboi69 przygotował dla swoich słuchaczy wiele świeżych kawałków, więc zwolennicy muzyki techno powinni udać się 24 kwietnia do Sopotu. Coś dla siebie znajdą również fani muzyki ghetto house oraz gabber set. Artysta łączy ze sobą różne gatunki, wychodzi mu to nad wyraz dobrze, o czym można przekonać się w drugiej połowie września na terenie urokliwego Sopotu.

-- Going. --