Otsochodzi (premiera "2011"), UNDADASEA i Włodi [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert

Otsochodzi (premiera "2011"), UNDADASEA i Włodi [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Niedziela, 4 października 2020

18:00

od 35 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

W Czwartek 1 października 2020 roku o 19.30 w Warszawskim Palladium odbędzie się występ Otsochodzi “2011”.

Będzie to jedyny koncert premierowy tego artysty, który promuje płytę “2011”. Krążek artysty ukaże się w sklepach dzień wcześniej. Będzie to więc jedyna taka okazja, aby na żywo usłyszeć takie premierowe tracki jak ''Kevin'', ''Mów'', ''Wszystko co mam'', a także wiele innych popularnych utworów. Dzięki wielkiej scenie oraz widowni mieszczącej aż 640 osób, na koncert może wybrać się wielu fanów, aby razem stworzyć niesamowitą, pozytywną atmosferę i bawić się razem z publicznością świetnie bawić się w rytmach utworów młodego rapera. Warto w takiej scenerii usłyszeć kawałki, które na serwisach Spotify i You Tube ma ją setki milionów odtworzeń. To jednak nie wszystkie osiągnięcia tego muzyka. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już trzy studyjne albumy i występy na festiwalach Hip Hop Kemp oraz Open'er. Obecnie jest w trakcie tworzenia kolejnego - czwartego albumu. Warto więc usłyszeć tak wybitnego muzyka. Potwierdzeniem jego wybitności mogą być współpracujący z nim artyści, jak Pezet Czy Andrzej Seweryn.

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

Setki milionów odtworzeń na serwisach Spotify i YouTube, współpraca z Andrzejem Sewerynem, Pezetem i Taco Hemingwayem, trzy studyjne albumy na koncie i czwarty w drodze oraz występy na festiwalach Open’er czy Hip-Hop Kemp.

Całkiem nieźle jak na rocznik 96. Otsochodzi nie próżnuje i w zawrotnym tempie prezentuje kolejne single z krążka “2011”, który ukazał się na sklepowych półkach 19 marca. Jeśli chcecie usłyszeć na żywo utwory “Kevin”, “Mów”, “Wszystko co mam” i wiele innych premierowych tracków - wpadajcie na październikowy gig Młodego Jana.

Otwarcie bram: 18:00
Start koncertu: 19:00

miejsce