Osees | Warszawa [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • #Rock
  • #Alternatywa
  • #Zagraniczne
  • #Pod dachem

Osees | Warszawa [ZMIANA DATY]

Wtorek, 12 lipca 2022

21:00

od 69 

Osees to zespół, którego nie da się jednoznacznie zaszufladkować.

Oryginalne brzmienie amerykańskiego kwintetu i szaleństwo na scenie porywają całkowicie publiczność. Jest dobra wiadomość dla fanów grupy w kraju nad Wisłą, którzy ponownie chcą zobaczyć jej energetyczny koncert. Osees wraca do Polski!

Szykuje się rewelacyjna jazda bez trzymanki i hamulców! Warszawska Praga Centrum zatrzęsie się od mieszanki garażowego rocka, punk rocka, alternatywy i metalu zabarwionej progresywnymi i psychodelicznymi dźwiękami. Przekonała się już o tym chociażby polska publiczność podczas OFF Festivalu w 2017 roku. Tego koniecznie trzeba doświadczyć, jeśli jest się fanem lub fanką Osees i nieprzewidywalnej muzyki rockowej!

Osees istnieje od 1997 r. Od początku działalności nazwa zespołu zmieniała się kilkukrotnie – OCS, The Ohsees, The Oh Sees, Thee Oh Sees, Oh Sees i w końcu Osees. Pod tym ostatnim szyldem ukazały się w 2020 roku aż cztery wydawnictwa! Studyjne albumy „Protean Threat” i „Metamorphosed”, koncertowy „Levitation Sessions” i siedmiocalówka „Dark Weald”. W grudniu pojawi się kolejna płyta pt. „Panther Rotate”.

Na koncercie na pewno nie zabraknie starych i nowych utworów. Już teraz zapisz w kalendarzu datę 14 lipca 2021 r. jako dzień niezapomnianych wrażeń!

informacja organizatora

Początki Osees sięgają 1997 roku. Skład zespołu oraz jego nazwy zmieniały się kilkukrotnie (OCS, The Ohsees, Thee Oh Sees, Oh Sees), tylko jedno nie uległo zmianie - zespół hiperaktywnego Johna Dwyera jest jedną z najbardziej płodnych grup rockowych swojego pokolenia. Na koncie mają ponad 20 albumów studyjnych oraz niepodważalną reputację sceniczną. Polska publiczność miała możliwość usłyszenia ich na żywo podczas OFF Festivalu 2017. Szaleństwo, które króluje na scenie podczas ich występów udziela się również publiczności, która daje się porwać bezgranicznie muzyce.

Ich styl w skrócie można określić jako garażowy rock, chociaż nie brak w nim wpływów punkowych, progresywnych, metalowych, czy elektronicznych i free jazu. Osees powrócili w 2020 z aż trzema nowymi wydawnictwami. Na rynku pojawiła się płyta live "Levitation Sessions" oraz "Protean Threat", który jest bardziej agresywnym albumem o punkowym brzmieniu. Ich najnowszy krążek, 5-utworowy "Metamorphosed" ukazał się niecały miesiąc po wydaniu poprzednika. To psychrockowe brzmienie z elementami muzyki heavy metalowej.

Data: 12 lipiec 2022 r. Miejsce: Praga Centrum Doors: 19:00 Start: 21:00

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Praga Centrum

Warszawa, Szwedzka 2/4

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Osadzone w sercu starej Pragi przy ulicy Szwedzkiej, mury dawnej praskiej stalowni zostały przekształcone w niezwykle urokliwy kompleks, który liczy ponad 3000 m2. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów, a także szeroką wiedzę o przemyśle muzycznym, stworzyliśmy przestrzeń, posiadającą najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Praga Centrum zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Atmosferę tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna i ceglanymi ścianami. Postindustrialne otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki.